Page 2 of 2

Re: Subrasy

Posted: 23:40 20. May 2009
by kucik
:shock:
Ale ja tu postavu v tomhle stavu stahnul ze serveru.

No nic. Jdu to opravit ve scriptech. Bude to hotovo po restartu v noci.

PS: Jsem rikal, ze to neni uplne jednoduchy.

Re: Subrasy

Posted: 23:57 20. May 2009
by Sielencer
Ted už to ale asi stejně nemá cenu upravovat i s tím equipem atd... Udělal bych si novou jen bych potřeboval odstartovat at nemám opět stejný problém :lol:

Re: Subrasy

Posted: 21:37 21. May 2009
by Sielencer
Tak už subrasa funguje jak má, I ten jeden lvl mi zustal, hodilo mě to na misto kde jsem skoncil akorat ty veci nemam a za ty prachy si ve mimo podsveti koupim tak třetinu ale to už je celkem detail,
díky