Page 2 of 2
Re: Neobvyklé setkání
Posted: 19:23 24. May 2009
by aster3
No co k tomu dodat ... Snad jen ze takovy hrac se hodi akorat tak do dilen a klikat na jedno misto, kde nikomu neskazi hru

Re: Neobvyklé setkání
Posted: 19:42 24. May 2009
by Krata
Postaráme se o něj.. timhle už vlastně porušil pravidla
Re: Neobvyklé setkání
Posted: 07:49 25. May 2009
by Temnastrana
Grunt wrote:Hele... nespamujte mi moje vlákno o hrdinném zabití drowa!
Až potkáš opravdového drowa tak to poznáš tak, že budeš mít zaseknuté dvě kamy v zádech.
Vážně: tohle nebyl nikdo z horní vrstvy dolních tvorů, přikláním se k názoru, že jednalo o úplného začátečníka bez znalosti místních poměru a navíc s nechutí se cokoli nového přiučit.
Re: Neobvyklé setkání
Posted: 08:20 25. May 2009
by Tretas
Jen přidám že tenhle hráč na moji postavu která s ním komunikovala tak se odpojil, po chvili se připojil a něco ze sebe vykoktal, ale něco na zpusob že se mu nelíbila veverka, pak zmizel.
Re: Neobvyklé setkání
Posted: 10:54 25. May 2009
by kucik
Stačí, když mu někdo polopatě vysvětlí, kam to vlastně spadnul.
Re: Neobvyklé setkání
Posted: 10:57 25. May 2009
by marii
Taky to muze byt nekdo maly/a,..nebyl by to prvni pripad...
Re: Neobvyklé setkání
Posted: 11:01 25. May 2009
by Krata
a proto řikám že se o něj postaráme

.. i když při první konverzaci mi jen řekl "ano, ne, ne, nevim jak, dobře, ne"
Re: Neobvyklé setkání
Posted: 11:16 25. May 2009
by innfra
Tak si na něj dát pozor a nedávat mu/jí/jm špatný výchovný příklad
