Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:05 27. May 2009
Jestli myslíš Electric Light orchestra tak ty jsou dobrýKrata wrote: Koukám že tu ale neni moc zastánců elektronické muziky
http://www.youtube.com/watch?v=XRJQLzc-bco
(nemám zvuk, jsem na přednášce, snad je to dobrej link)