Page 2 of 2
Re: FESTIVAL FANTAZIE
Posted: 19:28 26. Jan 2012
by Shaman88
Já se spíš divím proč tam Thalie nemá vlastní prezentaci - to je přesně ta reklama co by se světu hodila.
Re: FESTIVAL FANTAZIE
Posted: 21:48 26. Jan 2012
by DenGrasse
Klidně nějakou vyrob a odprezentuj, V.P. bde určitě rád za přírůstek...
Já se jinak obvykle o Thalii zmiňuju.
Re: FESTIVAL FANTAZIE
Posted: 00:26 27. Jan 2012
by Žorž
No jo, to jsem vlastně taky chtěl, prezentovat Thalii na FF...tolik plánů, tolik plánů...
...jinak bych se taky stavil, nejspíš v pátek na právo, jestli mi do toho nic nevleze. Někdo by šel na to samý?
Re: FESTIVAL FANTAZIE
Posted: 01:00 27. Jan 2012
by kucik
Pravo utrpny? Ja tam mam vetsinou potiz, ze se tim programem nedokazu probrat k nicemu zajimavymu.
Re: FESTIVAL FANTAZIE
Posted: 02:39 27. Jan 2012
by Žorž
Já myslel DenGrassovo Právo ve fantasy světech (viz jeho post vejš) večer od osmi. Obecně když bych se tam potloukal, tak přes pátek. Zrovna koukám na to, že v jedenáct má ve Fantasy & History přednášku jedna má skvělá kamárádka, tak mám cuky ji tam přijít znerňózňovat.
Jinak podle mých zkušeností s FF je název naprosto nevypovídající - čím líp zní, tím kolikrát bejvá přednáška odfláknutější. Takže bych se nebál, že by ten program nakonec zajímavej nebyl, byť páteční. Inu, kdyby byl někdo pro to se ke mně připojit, budu rád.
Re: FESTIVAL FANTAZIE
Posted: 09:12 27. Jan 2012
by Braenn
Pro nás líné a neznalé, jak je to s vstupným na jednu přednášku? Nebo se to musí platit za celý den?
Dotaz číslo dvě, když se tam ukážou zde zmínění, co si pak zajít někam na *ehm ehm* jedno?
Re: FESTIVAL FANTAZIE
Posted: 10:44 27. Jan 2012
by DenGrasse