Page 2 of 2

Re: Ruzne expy

Posted: 10:47 02. Jun 2009
by kucik
Opraveno.

Re: Ruzne expy

Posted: 13:29 02. Jun 2009
by ripatko
Super, za vsechny hobity ti dekuji

jen muzu se zeptat, kde byl problem, docela mi to lezi v hlave.....???

Re: Ruzne expy

Posted: 14:51 02. Jun 2009
by kucik
Jeden problém byl, že jsem trochu chaoticky zjišťoval subrasu, což ale asi nezpůsobilo žádnou odchylku. Větší problém byl, že výpočet xp počítal s nějakejma vlastníma subrasama, který tam zbyly z nějakejch předešlejch let a nikdo je neodstranil. Takže to reagovalo tak nějak chaoticky na určitý klíčový slova.