Page 2 of 12
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 23:24 07. Jun 2009
by Rejty
Servíruje se nějakej smrdutej ork, kterej se bude v okolí vyskytovat. Je docela tuhej a nikdo ho prej nemá rád, protože všem ubližuje!
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 15:40 08. Jun 2009
by MaSo
Lidi, neštvěte mě. Peníze se budou posílat předem!
No jo no jo....dyt řikam...
ale jesli bude nějak třeba
... to znamena že neni problem poslat...

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 16:03 08. Jun 2009
by Hassan
Uff ja nevim jestli prijedem pac je to jeste dost daleko ale dal bych vedet...
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 18:07 08. Jun 2009
by photter
zase na úterskym potoce ?
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 18:17 08. Jun 2009
by Rejty
Kde jinde? Zatím ještě nevyschnul...

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 19:56 08. Jun 2009
by Pajule
hmm já možná dorazim , ale všechno záleží nejprv na bratovi a pak na tom zda se to nekreje s táborem a mistrákem

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 20:56 08. Jun 2009
by Czech_Luthor
Jááá možná přijedu, ale fakt jenom možná... bohužel, letos nejspíš nebude elf Fallion

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 20:57 08. Jun 2009
by Neithan1
Ja by som tiez prisiel, ale bezo zbrani - som pacifista takze ma do aktivit nutit nemozete.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 10:21 09. Jun 2009
by Žorž
Chjo, já se z toho vážně zvojtím, slušně napsáno.
Dosti mě to se*e, od slušnosti odprostěně-sprostěně napsáno.
Přesně tak, zase nemůžu. Opět se to kryje s tím samým co loni - s kamarádáma máme na tenhle tejden (27. 7. až 2.8.) vždy takový setkání koňmo ve Středočeský pahorkatině. Farma zamluvená a zvířata k propůjčení, všechno zaplaceno - z tohohle opravdu nemohu vycouvat, i kdybych chtěl. Rozumím, obětovat Suzi Quatro je hodno pochválení, ale já tuhle akcičku vážně nezruším.
Jo, měl jsem hlasovat kdysi pro jiný datum, ale to nejspíš bylo před maturitou a na fórum jsem radši nezavítal, abych tady neuvíz na dýl. Takže si ani nemůžu stěžovat, páč jsem nepřispěl k jinýmu času. Chjo.
Takže si to užijte jako obvykle, věrní thalijští.
PS. Věřte mi, já vážně nejsem takovej zbabělec a nebojím se dostat dřevěnou sekerou od nějakýho trpoše do holeně - i když to tak po mým věčným odříkání oučasti může vyhlížet! Už jsem psal, že mě to štve?
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 15:14 09. Jun 2009
by Jonny
Pokud se nestane něco neočekávanýho, tak tradičně dorazim s Kráťou
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 22:10 10. Jun 2009
by Hejkal
Je fakt ze mne este neznate, ale to se rychle napravi. Kdyz budu mit cas tak jedu taky:).
//Pro plzensky skautiky, kteri u vas jiste sou: sem to ja Hejkal z 27.oddilu Jizní Kříž

.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 11:41 14. Jun 2009
by pepa48
jakto, že ještě nejsem na seznamu?

smz jedu jako vždy
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 09:13 15. Jun 2009
by tao kan
Ahoj všem, tak s Durduin asi dorazíme. Ale 100% to ještě není.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 09:54 15. Jun 2009
by Marvin
Ked sa nic nepototo tak dorazim
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 10:14 15. Jun 2009
by bigbull666
Ja bych jel taky ale s tou dopravou je to horsi... Jede nejaky dobrak z Prahy, ze bych ho zneuzil a svez se s nim?