černý vlk wrote:
možná by šlo zvýšit potřebný lvl těch +5 výrobků nad 25. lvl, aby to opravdu bylo epické (ne 21. 22..), na druhou stranu zase snížit lvl těch výrobků, které mají poloviční bonusy, protože se třeba od těch nejlepších liší o 2-3 lvly a to mi přijde vzhledem k jejich hodnotám moc "blízko"
No to vychazis z predpokladu : nad 20 je EPIC.
ale 20 je proste jen cislo. Je jedno, zda to je 20, nebo 30.
Craft byl nakoncipovan od zacatku na 20, hlavne kvuli alchymii,kde se lvl promita do sily lektvaru.
Vice lvlu craftera mi prijde celkem zbytecne. Je to samozrejme moznost, jak delat craft dal.. ale rekneme si lide, co dosahli 20 lvlu zase neni tak mnoho. Jak by rekla Kora: Na prstech jedne ruky by si je spocital. To ja zas jako DM vidim, kdo ma jakej lvl v craftu. Maji ho jen lide, co jsou treba 6 hodin denne logli a crafti dokola.. jak by pak k tomu prisli lidi, co crafti 2hodky denne? to by uz ten craft nedodelali nikdy...
+ kdyz to vezmu tak, ze v kovarine sou 20lvly, ale jeste treba v ocarovani neni 20lvl, tedy jeste porad nikdo nedosahl Nejlepsich zbrani.. tedy i za skoro rok craftu i ti nejsilenejsi crafteri porad maji limity... to mi prijde jako ferove (ja vim, ze ocarovani je nejmladsi, takze je to tezke takhle nadnest).
A jinak jsem nevidel, ze by treba postavy na 12lvlu meli craft na 20lvlu. takze mi to taky prijde umerne dobe stravene ve hre.
Nevidim moc duvod nekoho omezovat v tom, kdyz stravi XX mesicu ve hre craftenim a pak vyrobek nebude moc pouzivat. Jina vec je, kdyz looti a ma XX tisic zlata na vyrobek od crfatera, ale nema potrebnej lvl na noseni.
jinac, celkove rozdeleni mezi lvly je dano klasickym NWN rozdelenim, tedy je rozdil se dostat z 1lvl na 2lvl , nebo z 19lvl na 20lvl.