Magnolia mě teda dost zklamala.Jonny wrote:...
Doporučil bych asi cokoliv od Kubricka.
Nikdo tu nejmenoval třeba Eyes wide shut.
Ze seriálů nebylo zmíňěno Supernatural
Magnolia mě teda dost zklamala.Jonny wrote:...
Britskej seriál na motivy rozhlasového pořadu. Už docela starý, ale hodně dobrý.Tretas wrote:..
Petelica film!Radim wrote:Strach a hnus v Las Vegas
Větička:
Miluju banány protože nemaj kosti a nesnáším melouny protože maj pecky.
Caracaroth
mi prijde, ze hazes hezkou pohadku s uplne skaredou pohadkou do jednoho pytle. Ten andel pane sem videl a reknu vam, jak mam pohadky rad, na tuhle se asi tezko znova podivam, to se radsi budu divat na vypnutou televizi.marii wrote:S čerty nejsou žerty,Anděl Páně