Page 2 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:55 26. Jun 2009
by kucik
Jonny wrote:...
Magnolia mě teda dost zklamala.

Doporučil bych asi cokoliv od Kubricka.
Nikdo tu nejmenoval třeba Eyes wide shut.

Ze seriálů nebylo zmíňěno Supernatural

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:10 26. Jun 2009
by Krata
Serial:
IT Crowd
Červený trpaslík (znám nazpamět)
Futurama
SG 1 a Atlantis

Film:
Těch je moc, líbí se mi cokoliv, co má nějakou hloubku nebo je to vtipné.
Final Fantasy byl celkem pěknej
Pán prstenů
Stopařův průvodce
Galaxy Star (nebo tak nějak)
Vesmírná tělesa :!:
Karcoolka a další pěkné animované filmy :)

Dost mě zklamali piráti z karibiku, první díl byl pěknej a další už z toho dělali fantaz magorii..
Hlášky z filmu? vzpomínám si na
"už nikdy neuvidim svoje rodiče, svoje přátelé, svoji přítelkyni...... JUCHŮ!"

Divim se že nikdo nedal Velmi kžehké vztahy a Ordinaci v růžové zahradě :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:52 26. Jun 2009
by Tretas
Tak VKV ani Ordinaci nesleduji, ale Ulici tu aji jo, ale je to v blbý čas, zrovna jak začínají šecky questy.

Jinak o čem je ten Červený trpaslík? Vidím že hodně lidí sleduje a já jsem viděl jen odkazy na netu.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:56 26. Jun 2009
by kucik
Tretas wrote:..
Britskej seriál na motivy rozhlasového pořadu. Už docela starý, ale hodně dobrý.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:18 26. Jun 2009
by Glumišek
Do sbírky anglických seriálů co za to stojí bych ještě přidal Jistě pane ministře, Jistě pane premiére a černou zmiji .... taky kvalitka k popukání.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:05 26. Jun 2009
by MaSo
Tak se taky přidam....ze serialu prison break, futurama, přátele
a z filmu jednoznačně Forrest Gump , dale pan prstenu a pak většina historickych filmu např:Troja,Gladiator,Kralovstvi nebeske,Spartakus apod.
a ještě Šifra mistra leonarda + anděle a demoni a ještě Philadelphia

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 08:34 27. Jun 2009
by G14
GIA,Krev a maso,cokoliv s Brucem Willisem,Pan prstenu,Jedovaty brectan,Jdi za svym srdcem,Patriot,Pulp fiction,Trainspotting,Pelisky,Kruh,Fox fire,Romper stomper,Velmi nebezpecne znamosti,Samotari,Mexican,8 mm,50x a stale poprve,Byl jednou jeden kral,hudba z filmu Tenkrat na zapade,atd.

hlasky: "Ahoj ja sem Bob. Ahoj Bobe. Bob trpi ztratou pameti,po pulminute si nic nepamatuje po te co mel straslivou nehodu. Ja sem mel straslivou nehodu? To je hrozny. Netrap se tim Bobe za deset vterin na to zapomenes. Ahoj ja sem Bob." :mrgreen:

"Mlada?S porovnanim s cim?S Mrtvym morem?" :mrgreen:
"Podivejte Ladinek,to je pusinka.Deset tacu za hodinu."
"Prijela sem az az v aute."
"Neser me Blazeno,toho si vemes i kdybych te za tyhlety vlasy mela dotahnout na narodni vybor!"
"Ty inzenyrko tribarevna,jedna!! No a neusnu."
"Proletari vsech zemi vylizte si p****!"
mno a ma oblibena: "Kaviarovy tousty,to je vul." :mrgreen:


serial: My name is Earl :wink:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:58 27. Jun 2009
by Prometheus
Vsimol som si ze Krata spomenul Stoparovho sprievodcu.
Stoparov sprievodca po galaxii? Ak je to ono tak film ma strasne sklamal.Ja som to cital.
Je to zlozene z 5 knih - Stoparov sprievodca galaxiou... Restauracia na konci vesmiru... Zivot, vesmir a vsetko... Zbohom a dakujeme za ryby...Zvacsa neskodna...
Je to naozaj zabavne citanie a film sa len mihol okolo.Vybuchy smiechu v autobuse pri citani boli pomerne castym javom :mrgreen:
Toto je sice o filmoch ale v tomto pripade doporucujem knihu.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:05 27. Jun 2009
by Krata
Mě se zdá že je kniha vždy lepší jak film, ale stopařů průvodce se mi zdál celkem dobrej.. kniha byla tedy lepší ale ani film mě nijak neurazil :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:53 28. Jun 2009
by kucik
Stoparuv pruvodce knizne je vybornej (ikdyz posledni dva dily byly uz trochu z vody). Film me prekvapive nezklamal. Tedy dokud jsem ho vidal v oroginalnim zneni. Jednou jsem ho videl dabovanej a neprislo mi tam vtipny naprosto nic.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:00 28. Jun 2009
by Gorrgorroth
No country for old men a Forrest Gump, ale v poslední době preferuju více prvně zmíněný film, je to dost psycho.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:38 29. Jun 2009
by Radim
Strach a hnus v Las Vegas

Větička:
Miluju banány protože nemaj kosti a nesnáším melouny protože maj pecky.

Caracaroth

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:57 29. Jun 2009
by Marvin
Radim wrote:Strach a hnus v Las Vegas

Větička:
Miluju banány protože nemaj kosti a nesnáším melouny protože maj pecky.

Caracaroth
Petelica film!

" tady nemuzeme stat, to je krajina netopiru! "
:D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:56 29. Jun 2009
by marii
S čerty nejsou žerty,Anděl Páně.....proste,kde dobro zvitezi nad zlem..a to je jen v pohadkach:)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:12 29. Jun 2009
by nomis_b
marii wrote:S čerty nejsou žerty,Anděl Páně
mi prijde, ze hazes hezkou pohadku s uplne skaredou pohadkou do jednoho pytle. Ten andel pane sem videl a reknu vam, jak mam pohadky rad, na tuhle se asi tezko znova podivam, to se radsi budu divat na vypnutou televizi.

Ale je fakt, ze strach a hnus v las vegas mi taky prislo jako film "o nicem".
takze mozna sem divnej ja :mrgreen: