Dolouzeslap wrote: Mozna sem to mel napsat spanelsky.

Třeba. Varianta Aregajal Patada debajo Canelón nezní zase tak hrozně.
Na Thalii existuje cosi jako institut schvalování životopisu postavy (dosud zavedeno pro ty kdož chtějí získat bonus XP za životopis, ale doporučeno pro všechny). Kdybys toho využil, mohl sis tohle extempore ušetřit, protože smyslem schvalování je i probrat s hráčem jeho nápady a myšlenky, které může do hry vnést. Je třeba tak ovšem učinit předtím, než začne hrát a vytvoří si postavu. Vnášení nových, nezvyklých prvků do světa nebývá komunitou obvykle hodnoceno nijak kladně, neboť způsobuje nejistotu. Proto je lepší situaci předem prodiskutovat a nechat s odsouhlasit.
Jak správně říká Miky, to jméno není přímo proti striktním pravidlům, porušuje však zažité zvyklosti světa, protože zatímco ty jsi s ním navýsost spokojený a skvěle relaxuješ, většině ostatních, kteří tě potkají ve hře, to zkazí zážitek z ní. Já sám jsem tvou postavu potkal a první co mě napadlo, bylo "zase nějaký malý děcko nebo protivšemusebouřící puberťák". Ani jsem ti nic nepsal, řekl jsem si, že si jistě nejaký DM všimne a jsem rád, že se tak stalo. A pokud existovala kdy nějaká (byť velmi malá) šance na to, abys postavu obhájil, například hezkým příběhem, po tvých projevech urážení DM jsi ji zcela pohřbil.
Dolouzeslap pod Okapem není ani indiánské, ani lidově-jednoduché jméno. tato jména totiž nikdy nebyla tak dlouhá a komplikovaná, neboť je lidé, kteří je vymysleli, obvykle nedokázali ani vyslovit. Je to typické jméno Pratchettovské (resp. obecně z humorné fantasy), bohužel, na taková tady nejsme zařízení. Skousnutelné by bylo (jak už psal Marvin), např. Franta Doloužešláp, to je asi maximum, co zdejší zvyky unesou.
Zdejší DM a jiní členové týmu mají povinnosti bdít nad chodem světa a mimo jiné korigovat i odchylky, které nastanou. Neléčí si tady své ego a pokud vím, nejvíc je baví, když mohou vymýšlet pro hráče příběhy a bavit se spolu s nimi. Nikdo nedělá rád policajta a proto nemůžeme tolerovat chování, které jsi předvedl. Za arogantní chování k DM ti nyní uděluji výstrahu, v případě opakování bude následovat dočasný BAN na fórum. Pokud s tím (nebo s DM Marvinem) máš nějaký problém, spory s členy Týmu řeší hlavní DM Rejty.