Re: Jenom další SpamBot?
Posted: 16:10 29. Jun 2009
"vypis cinnosti bot007:"
"identita Czech_Luthor odpojena od systemu..."
"generovano umele prostredi pro identitu Czech_Luthor..."
"generovany predmety sekera, pojistky a virus matlon1 pro owner Czech_Luthor..."
"vytvorena kopie identity Czech_Luthor pod kontrolou KRATOSu..."
"konec vypisu..."
"identita Czech_Luthor odpojena od systemu..."
"generovano umele prostredi pro identitu Czech_Luthor..."
"generovany predmety sekera, pojistky a virus matlon1 pro owner Czech_Luthor..."
"vytvorena kopie identity Czech_Luthor pod kontrolou KRATOSu..."
"konec vypisu..."