Page 2 of 2

Re: Jenom další SpamBot?

Posted: 16:10 29. Jun 2009
by DenGrasse
"vypis cinnosti bot007:"
"identita Czech_Luthor odpojena od systemu..."
"generovano umele prostredi pro identitu Czech_Luthor..."
"generovany predmety sekera, pojistky a virus matlon1 pro owner Czech_Luthor..."
"vytvorena kopie identity Czech_Luthor pod kontrolou KRATOSu..."
"konec vypisu..."

Re: Jenom další SpamBot?

Posted: 17:58 29. Jun 2009
by Krata
Musim opravit bota DenGrasse aby pořád nevypisoval systémové hlášky na foru

Re: Jenom další SpamBot?

Posted: 18:45 29. Jun 2009
by DenGrasse
"zaznam logu KRATOSu:"
"prepsano systemove nastaveni bot007..."
"proveden test funkcnosti bot007..."
"test funkcnosti OK..."
"konec zaznamu..."

"zaznam cinnosti bot007:"
"......................................................"
"konec zaznamu"