Page 2 of 2

Re: Koše do dílny, vyvolaná stvoření

Posted: 12:50 01. Jul 2009
by Esuliams
dobře, díky za informace

Re: Koše do dílny, vyvolaná stvoření

Posted: 17:35 01. Jul 2009
by Xaarth
V pohodě se dá vyvolaná potvora ovládat a pokud nechceš, tak ti nezakouzlí. Jen se musíš koukat, co zrovna dělá...a asi trošku znát ty kouzla no. Já takhle hrál se Slaadem zeleným a když pálil flame arrow, tak sem ho nechal a když chtěl ohnivou kouli a nehodilo se to, tak sem mu dal příkaz at následuje a on v polovině sesílání kouzla přestane...takže pohoda.

Re: Koše do dílny, vyvolaná stvoření

Posted: 19:07 01. Jul 2009
by Prometheus
Tie blesky su urcite tri.
Ale casom sa s partakom alebo partakmi zohrate a bude to OK :wink:


Ja by som sa chcel spytat este na jednu vec.Trochu to suvisi s temou tak nebudem zakladat novu.
Menavec pri premene na mantikoru vystreluje bodlaky a problem je v tom ze zasiahnu aj clenov party.
Neutralne NPC postavi to obchadza ale PC to schytaju. Ja neviem ale nevsimol som si zeby mantikory svojimi bodlakmi triafali aj ostatne mantikory.Teraz myslim PC potvorky.
V parte je tato premena dost nepouzitelna.

Re: Koše do dílny, vyvolaná stvoření

Posted: 00:49 02. Jul 2009
by Prometheus
:shock: :shock: :shock:
Teraz pozeram ze som vlastne nenapisal o co mi ide :lol:
Dal by sa tento utok upravit tak aby platil len pre nepriatelske postavy? Nieco ako Izakova boure strel.

Re: Koše do dílny, vyvolaná stvoření

Posted: 10:14 02. Jul 2009
by kucik
Prometheus wrote::shock: :shock: :shock:
Teraz pozeram ze som vlastne nenapisal o co mi ide :lol:
Dal by sa tento utok upravit tak aby platil len pre nepriatelske postavy? Nieco ako Izakova boure strel.
Jo, dal, akorát musim najít, co je to přesně za kouzlo.

Re: Koše do dílny, vyvolaná stvoření

Posted: 12:13 07. Jul 2009
by Esuliams
Ten koš do dílny do Karathy bude? já vím, že je u krejčího o patro výš, ale dole chybí. Navíc někdo-nevím zda záměrně- nechává pohozené věci v dílně. :roll: Tak aspoň aby to bylo kam vyhodit :roll:

Re: Koše do dílny, vyvolaná stvoření

Posted: 18:18 07. Jul 2009
by Prometheus
Aj ja sa pripomeniem :lol:
A to "kuzlo" alebo ako to nazvat sa vola Bodák mantikori... dakujem dakujem dakujem

Re: Koše do dílny, vyvolaná stvoření

Posted: 18:19 07. Jul 2009
by nomis_b
Prometheus wrote:Bodák mantikori.
pro kucika by bylo dobre to sehnat v anglictine. asi nejlepe pres wiki.

Re: Koše do dílny, vyvolaná stvoření

Posted: 18:27 07. Jul 2009
by Prometheus
tam o tom pisu ako "ranged touch attack"
Neviem ci to pomoze.