Page 2 of 2
Re: Craft na předwipové Thalii
Posted: 16:15 02. Jul 2009
by nomis_b
ja to myslel jako vtip. vzdyt X lidi creepi, a kdyz doshanou cca 25lvlu, skonci a zalozi novou postavu a creepi od znova. to se muze tykat i craftu a je to na hracich. je to jejich svobodne rozhodnuti. urcite ve svem okoli par takovych hracu najdes...
kdyz je to tak bavi.. proc jim to brat ? Ja uz taky mel XX postav na serveru.. taky sem nevydrzel u jedine.
Re: Craft na předwipové Thalii
Posted: 16:30 02. Jul 2009
by Manolla
Dobra ikdyz s tim nesouhlasim,to je prave to na co uz sem narazela v topicu s prechodem.
Pojem HRA uz neni hra pri ktere se vsichni chteji bavit a bavit ostatni ale jen neco jako
pristroj na urychlovani castic...
Pak je z toho rovnice kdy ,,vice postav=vice bezejmenych hrdinu,, cize nikde az na vyjimky
nejsou stalice o ktere se v casech nouze je moznost oprit

Re: Craft na předwipové Thalii
Posted: 17:45 02. Jul 2009
by jachyra
No veru nechápem, prečo furt niekto nadáva na craft ;D čo viem, tak reku na povrchu ostali len dve stálice - Kora a ValDoren ... Sandra je na rybách, Tariel ktovie kde, ostatní to buď vzdali alebo robia niečo iné .... ak vôbec ešte hrajú ;D to chcem vidieť, jak by sa teda zorganizoval obchod povrch-podtemno kvôli dvom remeselníkom ;D
Ale ešte sa pridávam k Manolle a rozmýšľam, že začnem s ňou súhlasiť, fakt je pravda, že nech jedna strana má všetky suroviny a druhá len niektoré .... ale nech je to naopak, nech všetky suroviny má povrch

ani Ň neceknem proti. A kľudne potom môžeme rozbiehať obchod, koľko sa len ráči ....
Re: Craft na předwipové Thalii
Posted: 19:58 02. Jul 2009
by Krata
Manolla wrote:Dobra ikdyz s tim nesouhlasim,to je prave to na co uz sem narazela v topicu s prechodem.
Pojem HRA uz neni hra pri ktere se vsichni chteji bavit a bavit ostatni ale jen neco jako
pristroj na urychlovani castic...
Pak je z toho rovnice kdy ,,vice postav=vice bezejmenych hrdinu,, cize nikde az na vyjimky
nejsou stalice o ktere se v casech nouze je moznost oprit

Všechno vidiš černě, jsou tu lidi co zůstavaj u jedné postavy.. jinak craft je jen doplnek hry, ne hlavní prioritou, to je RP
Re: Craft na předwipové Thalii
Posted: 19:53 03. Jul 2009
by Pajule
Manolla wrote:Zalej vodou a za par dni mas po po dobrote.

to mi rozesmálo

...jenže nikoho do rp nudit nemůžeš

třeba jednou bouchne v dílnách něco a bude pořár vélikej

což by se mohlo státod nějakýho alchimisty třeba , nebo koželuha , že jo... ale to mi zas vlezlo sluníčko na mozek
Re: Craft na předwipové Thalii
Posted: 22:15 03. Jul 2009
by jachyra
To sa už stalo

sme to tam hasili jak o život.
Re: Craft na předwipové Thalii
Posted: 22:52 03. Jul 2009
by Pajule
jachyra wrote:To sa už stalo

sme to tam hasili jak o život.
vím