Page 2 of 2

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 18:42 07. Jul 2009
by kucik
Pisou, ze ze vsech bonusu se stane deflection a pocita se jen ten nejvyssi.
+ je tam popis, ktery predmety umi v premene pouzit (bonusy z nich).

Re: Meňavec a otazky okolo

Posted: 18:45 07. Jul 2009
by Prometheus
Jj to ktora premena co moze som si vsimol.
Takze plati len predmet s naj bonusom a plati to pre vsetko aj OC.
Ak som to teda spravne pochopil tak to je pruser :?
Dakujem ti Kuciku, si nas poklad.