Page 2 of 2
Re: Stromy pro NWN
Posted: 22:15 22. Jul 2009
by Czech_Luthor
No možná je jeden z těch stažitelnejch souborů i soubor na dělání takovejchle stromů nejenom přes dlaždice, ale taky jako placeably.
Re: Stromy pro NWN
Posted: 22:54 22. Jul 2009
by kucik
Re: Stromy pro NWN
Posted: 23:06 17. Nov 2009
by innfra
Hhhustý, tohle si hned vozkoušim, jen co nakopu ovladače...

Re: Stromy pro NWN
Posted: 09:30 18. Nov 2009
by nomis_b
Nedame to na hlavni stranku, jako doporucene ?
Re: Stromy pro NWN
Posted: 11:40 18. Nov 2009
by innfra
No, ale připiš k tomu, že to pro silnější PC, to tam píšou, btw je tam asi 6 odkazů, nevim co z toho stáhnout

Edit: tak jsem něco postahoval, kopnul jsem to do override a nic se nezměnilo, nebo jsem slepej

Nebo spíš asi tam mám jen nějaký oschlý stromy bez listí... a normální jsou normální
