Page 2 of 2

Re: Porada na tema lokace trpaslíků

Posted: 02:53 03. Mar 2008
by Sorrow
Theo wrote:Ahojte chalani,
Neverim ze Cairon len dak zdupol. Skor iny ucet :)

Sewas
Copak, ty si tam nemas s kym psat, ze tu zase spamujes?Ja bejt tebou, tak bych se tady moc dlouho nezdrzoval.Nemuseli by na teb zbejt sipky az se tam budou rozdavat :wink:

Re: Porada na tema lokace trpaslíků

Posted: 09:13 03. Mar 2008
by Krata
Možná neodešel ale ani nejšpíš nijak nedal vědět, tak může být pravda obojí :wink: