Re: Porada na tema lokace trpaslíků
Posted: 02:53 03. Mar 2008
Copak, ty si tam nemas s kym psat, ze tu zase spamujes?Ja bejt tebou, tak bych se tady moc dlouho nezdrzoval.Nemuseli by na teb zbejt sipky az se tam budou rozdavatTheo wrote:Ahojte chalani,
Neverim ze Cairon len dak zdupol. Skor iny ucet
Sewas