Page 2 of 9

Posted: 10:04 23. Jun 2007
by 566344
hlaseni casu restartu: je zcela spravne dle jeho formulace. Ale cekal bych, ze kdyz se zahlasi "server bude restartovan do 5 minut", tak to enznamena, ze restart nasleduje za 15 vterin. :)

Posted: 19:28 23. Jun 2007
by 566344
Hospodsti nemaji zajem o pracne dotazene lahve s javorovym sirupem. Jiste idividuum proklinalo Krkovicku bohatym slovnikem (padlo tam neco o vydridusich, v pousti vysusenem hovinku, a jinych inovativnich slovnich spojenich). Toto individuum bylo posleze vyhozeno rypakem do bahne pred Ivorskym hostincem. Spolu s javorovym sirupem... :)

Posted: 20:28 24. Jun 2007
by jaara
Staci si pamatovat, ze restart nastava vzdy presne v 2h, 10h a 18h. Nekdy se ty hlasky opravi...

Posted: 22:14 30. Jun 2007
by 566344
Ivory, farma-mlyn: Nejak jsem v okoli nenasel ani cukr, ani sul. Kdysi byvala u mlynu. Prosim kdyz tak o zkontrolovani.

Kel-A-Hazr: Zkousel jsem hledat ucitele wizardu. nenasel (ani trziste, ani palac, ani prodejce magickych potreb, ani chram - mezi chodci take nic), taktez prosim o kontrolu.

Posted: 23:30 30. Jun 2007
by 566344
KRabi jeskyne u Karathy; Z malych krabu (obri jsou v poradku) v nich nepada maso.

Posted: 09:50 01. Jul 2007
by Kiri
a podival si se po tom vsivim meste poradne? Ja vim mooc dobre ze tam vsechno je. a ucitele si musis najit, myslim ze by to bylo vynaseni IC. Jen bych mohl prozradit ze bych hledal nejspis nekde jinde. v kel a hazru je to zabity, tam chcip pes.... :lol:

Posted: 09:57 01. Jul 2007
by 566344
Kiri wrote:a podival si se po tom vsivim meste poradne? Ja vim mooc dobre ze tam vsechno je. a ucitele si musis najit, myslim ze by to bylo vynaseni IC. Jen bych mohl prozradit ze bych hledal nejspis nekde jinde. v kel a hazru je to zabity, tam chcip pes.... :lol:
Vyresil jsem to jinak. Netvrdim ze mam patent na rozum a nalezani ucitelu. :D Pokud tvrdite, ze tam je, tak ok. Ovsem vim v jakem stavu je poust - proto se ozyvam, zda se na neco nezapomenulo.

Posted: 11:04 01. Jul 2007
by Kiri
No poust je celkove rozrpacovana a pro zacinajici postavy dost tezka (to nerikam zacinajici hrace). Myslim si, ze z hlediska mesta je vse ok *poskrabe se na hlave* mozna akorat zeby v kanalech sem neco nasel? Jo a Hyeny nesly stahovat, ale to uz je zase to koli. Hyeny a krabi. a Pak jak se prehazovala mapa tak mozna nektera rozcesti budou svetove prehazeny. Nic vic :)

edit: a ktomu cukru a soli, neni mozny ze je nekdo zneuzil pred tebou? Jen mi tak napadlo (neni vtom zadna ironie, kdyby to tak vyznelo).

Posted: 12:14 08. Jul 2007
by Fryn
V lokaci na sever od Doubkova jsou borůvky s inventářem (navíc v tom invu bylo těch plodin jen opravdu mizivé množství oproti tomu co by se dalo normálně natrhat :) ).

Posted: 23:24 24. Jul 2007
by 566344
Alwariel-ostruvky; jihozapadni kout mapy: stare vceli hnizdo s inventarem

Posted: 07:47 25. Jul 2007
by 566344
Prahvozd - elfi stezka - rozcesti: stare vceli hnizdo s inventarem, dire boars co nejdou stahnout
PRahvozd - elfi stezka - skaliska: stare kvetiny s inventarem

Posted: 22:12 25. Jul 2007
by 566344
Dnes, 25.7., v 22:15, hlaska do logu o chybe ve skryptech:
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed Jul 25 22:14:02] Script j_ai_detercombat, OID: 800200a8, Tag: NW_ZOMBIE02, ERROR: TOO MANY INSTRUCTIONS
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed Jul 25 22:14:02] Script nw_c2_default2, OID: 800102e4, Tag: NW_GYPSY004, ERROR: TOO MANY INSTRUCTIONS

Posted: 22:40 05. Aug 2007
by 566344
Doubkov-dilna, 2. patro: nejde se dostat k malemu Rysovacimu mistu. (zavazi ostatni nabytek)

Severni vresoviste- severne od Doubkova; Severozapad mapy: kerik boruvek ma inventar.

Dorensky hvozd - severni cip -jeskyne 1. patro: diky prechodum v ramci lokace nenasleduji summoni sveho pana.

Posted: 08:01 06. Aug 2007
by Pajule
jeeee tady si vsici stezujou hehe..raci sdiktatem nehroz este o prazdninahc s tim zacinejte*oklpe se a zasici*hmm ja nemam asi co zahlasit..joo haha uz vim..zasadila jsem si prazcne v doubkove bavlnu zalejvam jia bavlna..nikde.. :roll: :lol: :D

Posted: 09:12 09. Aug 2007
by 566344
Zapomenuty chram, 2. patro: spawn NPC hned pri vchodu - postavy pod magickymi utoky jeste pred tim, nez hraci zmizne obrazek nahravani lokace.