Grunt wrote:černý vlk wrote:
jj, nechť bratrsvtvo zatočí s pytláky...zlí pytláčci, kteří vybíjí zvěř...Nulieth ráda pomůže, přeci jen, chrání les vybíjením démonů a lupičů
?
Jo jo, zjistila že už zvěř není výzva tak se přesídlila na jinou "kořist". Ale neboj, les
si tě pamatuje...
asi myslíš Nulieth, já tam nikdy nebyl

Otázka, co je to pytláctví? odpověď: když mimo povolení vykonáváš lov tam, kde je to
zákázáno...jestli potřebuješ Gruntíku ještě trochu popostrčit zeptám se přímo: přoč by ve fantasy světě nemohla bojovnice cvičiti se v ultimátním souboji s šelmami, které jsou pro ni výzvou? V čem je rozdíl mezi Dorenem a Nul? ona potřebovala peníze, zabíjela protože jí za kožky platili, přímo ktejčí z Alwairu. Doren klidně vybil ne, jednoho medvěda pro kožu, ne 3, ale hned celou jeskyni (a to pozor, je v bratrstvu!!!) kvůli čemu? Kvůli SVÝM zájmům, tedy kvůli krejčovině.
Už se těším na sjezd druidů, kteří zpětně obviní Nulieth, že kdysi teda jako hodně lovila, když teda jí nikdo tenkrát nic neřekl...jo jo, přečti si od Sapkoskeho "věž bláznů", tam se dočteš o svaté iknvizici
