Page 2 of 2
Re: "zelí"
Posted: 09:13 06. Aug 2009
by Pajule
Grunt wrote:Stejně se to tady zvrhlo v úplný flame.
1) I kdyby bylo Koře 80 tak stejně bude nejspíše mladší než Nulieth (elf)
2) Vybíjení prahvozdu se už řeší v Bratrstvu lesní moudrosti. Vypadá to že po úspěšném zvládnutí situace v Dorenském hvozdu a přilehlém okolí, rozšíří své zájmy až za moře, kde zatočí s pytláky a jimi podobnými.

gratuluju

konečné druidové něco dokázali

za mejch mladejch dob , se nedalo skor ubránit vymření medvědů

Re: "zelí"
Posted: 09:39 06. Aug 2009
by Radim
To je prostě běžný koloběh života.Silnější přežívá

Re: "zelí"
Posted: 13:04 06. Aug 2009
by černý vlk
Grunt wrote:Stejně se to tady zvrhlo v úplný flame.
1) I kdyby bylo Koře 80 tak stejně bude nejspíše mladší než Nulieth (elf)
2) Vybíjení prahvozdu se už řeší v Bratrstvu lesní moudrosti. Vypadá to že po úspěšném zvládnutí situace v Dorenském hvozdu a přilehlém okolí, rozšíří své zájmy až za moře, kde zatočí s pytláky a jimi podobnými.

jj, nechť bratrsvtvo zatočí s pytláky...zlí pytláčci, kteří vybíjí zvěř...Nulieth ráda pomůže, přeci jen, chrání les vybíjením démonů a lupičů
jachyra wrote:hmhm že sa práve ty ozývaš
takže protože rád chodím do prahvozdu, a mám rád celkově akčnější ladění hry, neumím a nevím co je RP? Dobře Kori, velmi dobře....

Re: "zelí"
Posted: 13:11 06. Aug 2009
by Grunt
černý vlk wrote:
jj, nechť bratrsvtvo zatočí s pytláky...zlí pytláčci, kteří vybíjí zvěř...Nulieth ráda pomůže, přeci jen, chrání les vybíjením démonů a lupičů
?
Jo jo, zjistila že už zvěř není výzva tak se přesídlila na jinou "kořist". Ale neboj, les si tě pamatuje...
Re: "zelí"
Posted: 13:19 06. Aug 2009
by černý vlk
Grunt wrote:černý vlk wrote:
jj, nechť bratrsvtvo zatočí s pytláky...zlí pytláčci, kteří vybíjí zvěř...Nulieth ráda pomůže, přeci jen, chrání les vybíjením démonů a lupičů
?
Jo jo, zjistila že už zvěř není výzva tak se přesídlila na jinou "kořist". Ale neboj, les
si tě pamatuje...
asi myslíš Nulieth, já tam nikdy nebyl

Otázka, co je to pytláctví? odpověď: když mimo povolení vykonáváš lov tam, kde je to
zákázáno...jestli potřebuješ Gruntíku ještě trochu popostrčit zeptám se přímo: přoč by ve fantasy světě nemohla bojovnice cvičiti se v ultimátním souboji s šelmami, které jsou pro ni výzvou? V čem je rozdíl mezi Dorenem a Nul? ona potřebovala peníze, zabíjela protože jí za kožky platili, přímo ktejčí z Alwairu. Doren klidně vybil ne, jednoho medvěda pro kožu, ne 3, ale hned celou jeskyni (a to pozor, je v bratrstvu!!!) kvůli čemu? Kvůli SVÝM zájmům, tedy kvůli krejčovině.
Už se těším na sjezd druidů, kteří zpětně obviní Nulieth, že kdysi teda jako hodně lovila, když teda jí nikdo tenkrát nic neřekl...jo jo, přečti si od Sapkoskeho "věž bláznů", tam se dočteš o svaté iknvizici

Re: "zelí"
Posted: 13:22 06. Aug 2009
by Grunt
Hehe libí se mi jak se čertíš. Smůla, Doren je posedlý svou mocí a nechá Nul upálit ze svého rozmaru.. muhehehehehe
A Doren muže zabíjet co chce, heč! Druidi mu to dovolili protože je s nimi kámoš a reguluje stavy.... *vyplazuje jazyk*
//edit: sorry za OT
Re: "zelí"
Posted: 13:24 06. Aug 2009
by Pajule
budu si msuet zasadit zelí...mě do něj nikdo neleze :X
Re: "zelí"
Posted: 13:35 06. Aug 2009
by monstera
Asi trochu mimo , ale dotaz : Kde se dá zjistit odehraný čas postavy ?
Re: "zelí"
Posted: 16:14 14. Nov 2009
by innfra
Dobrá otázka, taky by mě zajímalo, kolik času jsem mohl věnovat něčemu z RL a vykašlal jsem se na to
