Page 2 of 2
Re: Něco pro Druidy
Posted: 20:33 08. Aug 2009
by George
Spíš nás chcou vyhladovět... divočákům, Veverkám apod. to sice bude líto, ale tím to končí.. ale takový pole!! to prostě vyhladoví lidi a pak si je snadno podrobí, protože budou mít oslabenou vůli. Zatím se jim to ale moc nedaří

.. možná to jen zaměřujou a pak desintegrujou... no, ještě, že nejsem vegetarián

Re: Něco pro Druidy
Posted: 10:05 09. Aug 2009
by Krata
vůbec proč to dělaj?
"hej pod, bude sranda, nakreslíme prase tady do trávy a ty blbci nebudou vědět"
"jo bude sranda"
a my pak studujem proč a kdo
Re: Něco pro Druidy
Posted: 10:56 12. Aug 2009
by Czech_Luthor
Re: Něco pro Druidy
Posted: 22:57 12. Aug 2009
by Freddy
Včíl je fšem jasno , mužem vlákno uzavřít .