Page 2 of 4
Posted: 06:42 21. Jun 2007
by 566344
Zyga wrote:Já jenom přihodim že až se budem hledat na místě tak k přesné navigaci bude nejlepší použití telefonu a tak přikládám svý číslo: 721 662 553. Pak se jen stačí ozvat, oznámit polohu a počkat na vyzvednutí (pokud už nikdo nebude schopnej volajícího vyzvednout pokusíme se popsat svojí pozici a vzhled

)
A kdyz nebudou schopni ani vyzvednout, ani popsat svou pozici a vzhled, tak je poznate uz od phledu... Bude to ta banda lidi, kteri si hraji na neviditelne.

Posted: 11:07 21. Jun 2007
by OneIceOne
Sylmael wrote:Poznamka pre OneIceOne: Na to tvoje FTP treba nejake heslo ze ano?
Sem to opomenul, opraveno doufám.
Posted: 13:36 21. Jun 2007
by 566344
Je tam moznost posedet ve stinu? (asi ano, ale radeji se zeptam) V kolik to planujete? Mozna bych se tam dobelhal - podle toho v jakem budu stavu. :/
Posted: 14:03 21. Jun 2007
by OneIceOne
566344 wrote:Je tam moznost posedet ve stinu? (asi ano, ale radeji se zeptam) V kolik to planujete? Mozna bych se tam dobelhal - podle toho v jakem budu stavu. :/
Nad stoly jsou slunečníky, dá se sedět v hospodě a jsou tam kolem stromy a pod nima lavičky...
Nějaký fota toho místa venku
Posted: 14:06 21. Jun 2007
by kucik
V pozdejsich hodinach hledejte i pod stolem

Posted: 14:11 21. Jun 2007
by Zyga
Poslední fotky nekomentovat seděli sme tam fakt dlouho..

edit: počítám že se tam zejtra objevim tak okolo 4- půl pátý
Posted: 14:16 21. Jun 2007
by Rejty
A kdo je kdo?

Posted: 14:19 21. Jun 2007
by Zyga
já sem třeba na tý poslední fotce ten v černym triku. Tak ty co přídou mě snad kdyžtak najdou
Posted: 14:21 21. Jun 2007
by Rejty
A kolik tam bude zejtra lidi?
Posted: 14:36 21. Jun 2007
by Zyga
To se zatim tak úplně přesně neví. Tak deset snad určitě. Zatim máme rekord 13 což podle mě neni zase až tak špatný číslo.
Posted: 15:42 21. Jun 2007
by Morn
Pěkný

*zálibně kouká na houpačky a prolézačky*No uvidím ale mám zejtra toho moc ale doufám že to nebude zejtra naposled.
Posted: 16:59 21. Jun 2007
by OneIceOne
Morn wrote:Pěkný

*zálibně kouká na houpačky a prolézačky*No uvidím ale mám zejtra toho moc ale doufám že to nebude zejtra naposled.
Zatim držíme cca tejden/14 dní opakování...myslim ze hospod bylo
asi 5-6
Posted: 17:15 21. Jun 2007
by 566344
OneIceOne wrote:Morn wrote:Pěkný

*zálibně kouká na houpačky a prolézačky*No uvidím ale mám zejtra toho moc ale doufám že to nebude zejtra naposled.
Zatim držíme cca tejden/14 dní opakování...myslim ze hospod bylo
asi 5-6
No, snad vsichni mluvite o te stejne hospode. Snad se dobelham. Tak v tech pet... Ale neslibuji nic - zalezi co se dozvim od Dr. Vostepa. :/
Posted: 18:14 21. Jun 2007
by Hassan
no ja bych taky dorazil....Problem je ze mam odpoledi a koncim v 5 tak nez tam dojedu krtkem tak mi to potrva cca do 7!A pokud tam jeste v 7 budete a budete schopny komunikace tak se tam uvidime

Posted: 21:21 21. Jun 2007
by OneIceOne
Hassan wrote:no ja bych taky dorazil....Problem je ze mam odpoledi a koncim v 5 tak nez tam dojedu krtkem tak mi to potrva cca do 7!A pokud tam jeste v 7 budete a budete schopny komunikace tak se tam uvidime

Když nejsme tam, tak přebejváme už v jednom malým baru či hospůdce asi 5 min pěšo...