Page 2 of 3
Re: Alchymie
Posted: 20:21 14. Sep 2009
by kucik
Nasel jsem dve fakt osklivy chyby, z nich jedna zpusobovala, ze se dokonce xp pocitaly z uplne jiny vlastnosti, nez z moudrosti.
Vecer to nahraju na server.
Re: Alchymie
Posted: 14:49 17. Sep 2009
by LDamian
Mám vyřídit nadšené poděkování od hráčky Zoe. Hned se na tu alchymii vrhla.
Takže - Díky, díky, díky.
Konečně to vypadá, že to funguje jak má a to je naprosto super.
Mimochodem - nejspis si tam nechal zaple nejake zobrazovani systemovych hlasek.
....
Substance002X1;with kat=0
saved to001
.....
Re: Alchymie
Posted: 15:02 17. Sep 2009
by kucik
Hmm, sakra. Mno stejně jsem chtěl dneska dodělat větší úpravu alchymie, tak aspoň vim, že to musim stihnout.
Re: Alchymie
Posted: 13:27 21. Oct 2009
by huhulak
mam asi podobny problem, sem na 4 levlu a za jakykoli lektvar ktery umicham mam pouze 1 exp, pritom iq mam 10, u vsech mi to pise ze toje trivialni, i u receptu, za ktery maji jine postavy 15 exp
postava Avark Amorch
Re: Alchymie
Posted: 09:11 29. Oct 2009
by pilnik
zdravim, mne trapi asi obdobny problem, alchymii mam na 5 lvl, ale cokoliv co umicham je trivialni a za 1 exp, pak dostanu 25 expu jen za lektvary kery delam s 30 katalizatorem a kerej se mi povede kazdej treti.
Predem dekuji za odpoved ci napravu.
Pilnik
Re: Alchymie
Posted: 10:40 29. Oct 2009
by kucik
Mas klicovou vlastnost 10, co? (Int nebo wisdom, ted nevim) Nasel jsem tam chybu, ale nez to dam na server, musim jeste dodelat par dalsich veci.
Re: Alchymie
Posted: 11:10 29. Oct 2009
by Czech_Luthor
To je divné, já mám moudrost 12, inteligenci 14 a každej triviální lektvar mám za 20expů...
5lvl
Re: Alchymie
Posted: 12:16 29. Oct 2009
by kucik
Pisu prece, ze ta chyba je jen pro vlastnost rovnu deseti.
Re: Alchymie
Posted: 20:37 29. Oct 2009
by pilnik
to kucik: Ano mam wis 10 pripadne int 13
Re: Alchymie
Posted: 22:22 29. Oct 2009
by kucik
Opravu mam hotovou, ale jak rikam, nemuzu to tam jeste dat, protoze to mam v baliku s dalsima rozdelanejma vecma.
Re: Alchymie
Posted: 02:16 29. Mar 2010
by Ikstremist
pochopil jsem z tohoto auditka dobre že když se mi nepodaři umichat lektvar (nedostanu xp a lektvar nic nedela) tak to znamená, že třeba kdybych měl větší lvl tak lektvar něco dělá?
Re: Alchymie
Posted: 10:49 29. Mar 2010
by DenGrasse
level ti umožňuje pracovat s vyššími hodnotami katalyzátoru
Re: Alchymie
Posted: 14:28 29. Mar 2010
by Ikstremist
tzn pokud tam hodim byliny , 05% kata a flasku a nedostanu xp a flaska nic pak nedela je to nefunkcni kombinace?
Re: Alchymie
Posted: 14:31 29. Mar 2010
by nomis_b
dostanes male xp i pri neuspesnem pokusu. v tovjem pripade si asi dal neajkou blbost, napr. nezpracovane bylinky tusim ?
Vsechny bylinky musis nejdrive rozdrtit/vydestilovat/zkondenzovat a pak z nich neco varit (s flaskou a katalyzatorem)
Re: Alchymie
Posted: 14:34 29. Mar 2010
by kucik
Zkus mrknout, co se ti píše do logu. Většinou se vypisuje, že je lektvar k ničemu, nebo že se nepodařilo. Nejvíc asi pomůže zeptat se jiného alchymisty. Já už si ty hlášky a chování po letech nepamatuju.