Page 2 of 2

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 12:41 08. Oct 2009
by -RoF-
Modrovousice wrote: Já bych se možná z Alice taky jednou zcvokla. :)
Jooo a nepovídej prooč? Proč no proč potvůrko podivná? *rozcuchá ji vlasy* Ty by ses ze mě zcvolka joo? No táák povídej *štouchá ji prstíkem do břicha* Já sem zvědavá víš? *culí se na tebe* Hele něco na tebe padá *kývně k letícímu vosímu hnízdu* Asi dárek s překvapením *zamrká a rychle odhopsá*

//Neprovokuj a nespamuj jak já ted :P

Re: Zlobivá zvěř

Posted: 14:55 08. Oct 2009
by Pajule
zřejmě sou daleko od tebe ;) ale je pravda že s Lianou se mi to taky stalo , dkyž jsme šli , vlci neprv v pohodě a pak najednou rudý a červený mrchy jedny ... holt blbej vítr ;)