Page 2 of 2
Re: Inteligence
Posted: 01:23 01. Dec 2009
by Agnoros
-RoF- wrote:Máš špatné počty, maximum je 52 inteligence a ne 53.
20 základ (když vezmeš subrasu na int)
+12 výbava
+10 (každý 4 lvl)
+10 epické featy
= 52.
PS: Víc dle mě nejde, pokud tu nejsou nějaké speciílní úpravy.
hmmm
http://nwn.wikia.com/wiki/Ability_modifier
podle tohoto by to mělo být tak že těch 52 by měl mít i normalni člověk co začina s 18 O_o pač tam nepočitaj s tim že mame upravene rasy
Re: Inteligence
Posted: 01:27 01. Dec 2009
by kucik
Jo, teoretická hranice na Thalii je 54, pokud počítáš 22 základ.
Re: Inteligence
Posted: 01:28 01. Dec 2009
by Agnoros
kucik wrote:Jo, teoretická hranice na Thalii je 54, pokud počítáš 22 základ.
moment zaklad muže byt nejvejš 20 ne ? O_o a to s již zminěnýma podrasama
a je tady tedy ovlivněn i inteligence modifier ... teda z toho vyplyvá že je možné mit 54 +22
Re: Inteligence
Posted: 01:53 01. Dec 2009
by kucik
Ajo, rikam blbosti. Beru zpet. Maximum na prvnim levelu muzes mit tak jako tak nejvic 20.
Takze jak psal RoF.
Agnoros wrote:
a je tady tedy ovlivněn i inteligence modifier ... teda z toho vyplyvá že je možné mit 54 +22
Modifikator ability znaci, jak moc se abilita promitne do hry. Jak ovlivni skilly, zachranny hody atp. Proto ho mas v character sheetu vypsanej vedle vlastni hodnoty ability, ikdyz si ho muzes snadno spocitat.
modifier = (abilita - 10) / 2
Zaokrouhluje se na cela cisla dolu.