Page 2 of 2

Re: prsten sily a zbroj

Posted: 13:37 19. Sep 2009
by mandos
to Krata:
Máš češtinu? já mam zkušnost že když sem aktualizoval hru na tu poslední verzi s Purple dragon knightem tak to díky češtině ukazovalo skoro vše ohledně toho blbě já to musel řešit reinstalem a potom aktualizovat a teprve potom hodit češtinu

Re: prsten sily a zbroj

Posted: 15:30 19. Sep 2009
by kucik
Ne, jeste jsem se k tomu nedostal.

Re: prsten sily a zbroj

Posted: 12:35 27. Sep 2009
by venomeq
To kucik: Problem s konem vyresen.Nyni muzu bezproblemu nasednot na mounta a zas sesednout....paleta s mount akcema se mi uz normalne zobrazuje.Jen to pri nasedani trosku lagne.

Jak sem to udelal?: Uinstal vseho co se tyce nwn ,celeje adresar nwn smazat.
1.Instalace Nwn a datadisku.
2.Instalace CEPu 2.1 dle navodu
3.Instalace patche
4.prekopirovani souboru Thalie
5.instalace Cestiny(pozor tady to prave blblo,kdyz nainstalujete cz driv je mozne ze vam to nadela paseku!)
6.nastaveni grafiky a td...posledni doladovaci upravy.

Re: prsten sily a zbroj

Posted: 22:02 27. Sep 2009
by kucik
Lag je zpusobenej velkou narocnosti na grafiku. Nasedani a sesedani z kone je dost komplikovana animace se spoustou polygonu a prakticky vsem to lagne.