Page 2 of 4

Posted: 16:11 24. Jun 2007
by Rejty
Houby uz rostou, asi predtim nebyla jeste houbarska sezona... :D

Posted: 18:16 24. Jun 2007
by monstera
[quo
Premejslel jsem o tom, ale to bych tvoji postavu musel nekdy potkat. Vzdycky kolem me jen tak prosvisti a kdyzuz zrovna stala na miste, tak se mi z ni nic nez voice setovej pozdrav dostat nepovedlo.

Bohužel nevím, jakou máš postavu. O tom prosvištění bych pochyboval, to může být jen výjmečné - ve městech, vesnicích i farmách chodí krokem , a jinde většinou taky, protože je permanentně přetížená. Ty moje holky nejsou ukecané a s neznámými se samy do hovoru nepouští, ale často je najdeš sedět u ohniště, jak si vaří v kotlíku.

Posted: 19:41 24. Jun 2007
by Sylmael
Huby uz rastu! Co takto trocha vdaky tym co vam ich zasadili v toolsete? Image

Posted: 20:06 24. Jun 2007
by Michal
*Pohladí dědečka Hříbečka*

Posted: 22:32 24. Jun 2007
by monstera
[quote="Sylmael"]Huby uz rastu! Co takto trocha vdaky tym co vam ich zasadili v toolsete?

Děkovat budu až si z nich udělám smaženici - zatím jesm je ješě nenašla :(.
Houbařka Lucie.

Posted: 22:33 24. Jun 2007
by Rejty
Kdo hleda, ten najde... :lol:

Posted: 22:35 24. Jun 2007
by Daanri
heh necakaj ze ich najdes pod prvym stromom :lol: houby se hledaji tazko a niektore rastu (ako aj ostatne rastlinky) len na specifickych miestach :wink:

Posted: 22:37 24. Jun 2007
by Sylmael
Jo, napriklad na stromoch, pod vodou v rieke, ci na dne tej velkej priepasti u skretov. :wink:

Posted: 22:39 24. Jun 2007
by monstera
Daanri wrote:heh necakaj ze ich najdes pod prvym stromom :lol: houby se hledaji tazko a niektore rastu (ako aj ostatne rastlinky) len na specifickych miestach :wink:
Jistě mají svá místa, jen vědět kde, prolezla jsem lesy severně od Ivory, zítra se vydám jinam.... Smradlavej fialovejch je všude moc, žlutý i bílý jsem potkávala skoro na každém kroku, ale ty potvůrky strakatý se skrývaj moc dobře! Ale Lucka se nevzdává ....

Posted: 22:42 24. Jun 2007
by Sylmael
A niektorym individuam rastu huby medzi prstami na nohach. Obzvlast pulorkom a trpaslikom sem tam v brade. :shock:

Posted: 02:00 25. Jun 2007
by igor
2Monstera: je to ta plíseň co roste Lucii pod dřevěnou podlahou :-D

Posted: 00:18 26. Jun 2007
by igor
*někde pod nástěnkou v Ivory se válí spadlý papír a na něm je psáno*
Našel sem nějaký houby, asi ty co hledáte... takový strakatý byly, snad je to ono. Prý se za to dává odměna či co, tak sem přines pár s sebou jako důkaz *zašklebí se* *podepsán Sharto*

Posted: 23:01 26. Jun 2007
by monstera
[quote="igor"]*někde pod nástěnkou v Ivory se válí spadlý papír a na něm je psáno*
Našel sem nějaký houby, asi ty co hledáte... takový strakatý byly, snad je to ono. Prý se za to dává odměna či co, tak sem přines pár s sebou jako důkaz *zašklebí se* *podepsán Sharto*[/quote

Lucie děkuje, odměnu vyplatila....
A já taky, a taky jsem zaplatila.... ozývá se Ranunkula

A obecně díky za opravu a doplnění zapomenutých houbiček !

Posted: 17:26 10. Jul 2007
by melvik
Sylmael wrote:- srny u ivory nejdu stiahnut z koze
- banditom u karathy nejde urvat hlavu
-hlava bandity zatim neni vytvorena
-potreboval bych presnejsi umisteni ,, okolo ivory je hafo srn nektere sem skusil opravit ale nevim zda sou to ty tvoje

dycky skuste napsat presny nazev lokace v toolu se to spatne hleda

Posted: 17:29 10. Jul 2007
by melvik
566344 wrote:medved grizzly take nejde stahnout z kuze

a poznamka: vypada, ze skript na ziskavani masa ze zvere funguje jen tehdy, kdyz se podari stahnout zvire z kuze. Pokud se stazeni kuze nepovede, zadne maso neni (coz mi prijde drobet nelogicke... :D )
totez co sylm , neni grrizly jako grizzly, nejaci grrizly by mely jit podle skriptu stahovat, otazka je kde jsou ti co se jeste nedaji