Page 2 of 4
Posted: 16:11 24. Jun 2007
by Rejty
Houby uz rostou, asi predtim nebyla jeste houbarska sezona...

Posted: 18:16 24. Jun 2007
by monstera
[quo
Premejslel jsem o tom, ale to bych tvoji postavu musel nekdy potkat. Vzdycky kolem me jen tak prosvisti a kdyzuz zrovna stala na miste, tak se mi z ni nic nez voice setovej pozdrav dostat nepovedlo.
Bohužel nevím, jakou máš postavu. O tom prosvištění bych pochyboval, to může být jen výjmečné - ve městech, vesnicích i farmách chodí krokem , a jinde většinou taky, protože je permanentně přetížená. Ty moje holky nejsou ukecané a s neznámými se samy do hovoru nepouští, ale často je najdeš sedět u ohniště, jak si vaří v kotlíku.
Posted: 19:41 24. Jun 2007
by Sylmael
Huby uz rastu! Co takto trocha vdaky tym co vam ich zasadili v toolsete?

Posted: 20:06 24. Jun 2007
by Michal
*Pohladí dědečka Hříbečka*
Posted: 22:32 24. Jun 2007
by monstera
[quote="Sylmael"]Huby uz rastu! Co takto trocha vdaky tym co vam ich zasadili v toolsete?
Děkovat budu až si z nich udělám smaženici - zatím jesm je ješě nenašla

.
Houbařka Lucie.
Posted: 22:33 24. Jun 2007
by Rejty
Kdo hleda, ten najde...

Posted: 22:35 24. Jun 2007
by Daanri
heh necakaj ze ich najdes pod prvym stromom

houby se hledaji tazko a niektore rastu (ako aj ostatne rastlinky) len na specifickych miestach

Posted: 22:37 24. Jun 2007
by Sylmael
Jo, napriklad na stromoch, pod vodou v rieke, ci na dne tej velkej priepasti u skretov.

Posted: 22:39 24. Jun 2007
by monstera
Daanri wrote:heh necakaj ze ich najdes pod prvym stromom

houby se hledaji tazko a niektore rastu (ako aj ostatne rastlinky) len na specifickych miestach

Jistě mají svá místa, jen vědět kde, prolezla jsem lesy severně od Ivory, zítra se vydám jinam.... Smradlavej fialovejch je všude moc, žlutý i bílý jsem potkávala skoro na každém kroku, ale ty potvůrky strakatý se skrývaj moc dobře! Ale Lucka se nevzdává ....
Posted: 22:42 24. Jun 2007
by Sylmael
A niektorym individuam rastu huby medzi prstami na nohach. Obzvlast pulorkom a trpaslikom sem tam v brade.

Posted: 02:00 25. Jun 2007
by igor
2Monstera: je to ta plíseň co roste Lucii pod dřevěnou podlahou

Posted: 00:18 26. Jun 2007
by igor
*někde pod nástěnkou v Ivory se válí spadlý papír a na něm je psáno*
Našel sem nějaký houby, asi ty co hledáte... takový strakatý byly, snad je to ono. Prý se za to dává odměna či co, tak sem přines pár s sebou jako důkaz *zašklebí se* *podepsán Sharto*
Posted: 23:01 26. Jun 2007
by monstera
[quote="igor"]*někde pod nástěnkou v Ivory se válí spadlý papír a na něm je psáno*
Našel sem nějaký houby, asi ty co hledáte... takový strakatý byly, snad je to ono. Prý se za to dává odměna či co, tak sem přines pár s sebou jako důkaz *zašklebí se* *podepsán Sharto*[/quote
Lucie děkuje, odměnu vyplatila....
A já taky, a taky jsem zaplatila.... ozývá se Ranunkula
A obecně díky za opravu a doplnění zapomenutých houbiček !
Posted: 17:26 10. Jul 2007
by melvik
Sylmael wrote:- srny u ivory nejdu stiahnut z koze
- banditom u karathy nejde urvat hlavu
-hlava bandity zatim neni vytvorena
-potreboval bych presnejsi umisteni ,, okolo ivory je hafo srn nektere sem skusil opravit ale nevim zda sou to ty tvoje
dycky skuste napsat presny nazev lokace v toolu se to spatne hleda
Posted: 17:29 10. Jul 2007
by melvik
566344 wrote:medved grizzly take nejde stahnout z kuze
a poznamka: vypada, ze skript na ziskavani masa ze zvere funguje jen tehdy, kdyz se podari stahnout zvire z kuze. Pokud se stazeni kuze nepovede, zadne maso neni (coz mi prijde drobet nelogicke...

)
totez co sylm , neni grrizly jako grizzly, nejaci grrizly by mely jit podle skriptu stahovat, otazka je kde jsou ti co se jeste nedaji