Page 2 of 2

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 15:33 20. Nov 2009
by Agnoros
tak jsem si stahl modul ale nejde mi spustit kvuli chybě ... hlasí mi to že nemám k dispozici thalie_exp_2.hak ... který nikde není O_o mám jen thalie_exp.hak a thalie_exp_3.hak ale dvojku nemužu nikde najít

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 15:50 20. Nov 2009
by nomis_b

Re: pomoc v urobeni noveho stitu

Posted: 23:01 20. Nov 2009
by kucik
Já ho ještě neupravil.