Re: pomoc v urobeni noveho stitu
Posted: 15:33 20. Nov 2009
tak jsem si stahl modul ale nejde mi spustit kvuli chybě ... hlasí mi to že nemám k dispozici thalie_exp_2.hak ... který nikde není O_o mám jen thalie_exp.hak a thalie_exp_3.hak ale dvojku nemužu nikde najít