Page 2 of 2
Re: Berla mrazilka
Posted: 20:43 15. Sep 2009
by jachyra
Plne súhlasím, nie je možné, aby artefakty boli slabšie ako top veci z craftu. Už len slovo artefakt o tom hovorí.
Re: Berla mrazilka
Posted: 20:51 15. Sep 2009
by monstera
kucik wrote:Problem nejsou artefakty, ale craft, kterej vytvari naprosto jiny veci, nez na kterejch jsme se domluvili.
A ano, rozhodne se s tim musi neco udelat.
Opět útok ns kraft a kraftery ?

Re: Berla mrazilka
Posted: 21:19 15. Sep 2009
by černý vlk
žádný útok na craftery to není...jde čistě o srovnání craftových věcí a artefaktů. Klidně ať má artefakt jednu vlastnost, ale dobrou. Nebo aby byl srovnatelný s top craft výrobkem a měl navíc jednu věc, tedy bude o kousek lepší. Nebo aby aspoň pekelně dobře vypadal

Re: Berla mrazilka
Posted: 09:41 16. Sep 2009
by kucik
Jasně, všechno je jen a jen útok na craftery.
Re: Berla mrazilka
Posted: 15:01 16. Sep 2009
by DenGrasse
Ne. Je to útok na tu věc, kterou máme místo craftu

Re: Berla mrazilka
Posted: 21:21 16. Sep 2009
by OneIceOne
kucik wrote:Problem nejsou artefakty, ale craft, kterej vytvari naprosto jiny veci, nez na kterejch jsme se domluvili.
A ano, rozhodne se s tim musi neco udelat.
Zdůvodňují lidé dělající výrobky do craftu jejich vlastnosti, nebo to dělají podle vlastního úsudku?
Re: Berla mrazilka
Posted: 23:26 16. Sep 2009
by kucik
Nejsem si jistej, jak to myslis, ale radsi bych to tu nechtel rozebirat.