Page 2 of 3
Re: Oblíbené staré hry
Posted: 22:02 15. Sep 2009
by OneIceOne
Quest for Glory 3...jak jsme umírali :ú, jo to byly časy-
Q o G 1...asi si to zas zahraju

Re: Oblíbené staré hry
Posted: 22:16 15. Sep 2009
by -RoF-
Hodně her co se mi líbilo tu bylo už jmenovaných, ale mě se ještě moc líbilo a dost často sem to hrával
Deus Ex
Unreal
Gothic 1 a 2
Age of Empires 2
Re: Oblíbené staré hry
Posted: 10:04 16. Sep 2009
by Bahnak
Heroes of might and magic III
Diablo 2 + data
BG 1,2 + data
CS
Q3
Half-life
Tycoon Transport
Solitare a hledání min

Re: Oblíbené staré hry
Posted: 12:34 16. Sep 2009
by G14
hh ja nevedela jak se zapina pc

,pak sem poznala The Sims 2

,Heroes a samozrejme Countre Strike

tot vse....mno v podstate sem nehrala nic

Re: Oblíbené staré hry
Posted: 13:33 16. Sep 2009
by Esuliams
Tak za mě je to rozhodně Heroes III a IV, takových hodin, co jsme se toho kdysi náhráli!
a kdysi dávno prastarý Crystal

to asi nikdo nezná
Re: Oblíbené staré hry
Posted: 15:18 16. Sep 2009
by Sobik
Já mám momentálně na notebooku GTA 2, Stronghold (Crusader), Worms Armagedon a
NWN. A všechny si rád zahraju. Nejsou nejstarší, ale mám je rád.

Re: Oblíbené staré hry
Posted: 00:12 17. Sep 2009
by Daanri
No tak pridam aj ja svoju oblubenu trochu:
Vacsina hier co zboznujem tu bola popisana, ale take naozaj stare hry a zaciatky za PC
Wolfenstein, Doom za strielacky
Civilization, Colonization za strategie (ak tie hodiny stravene pritom)
Dungeon Master za RPG
Simon The Sorcerer za adventury (to si este pamatam na zakladnej skole jak sme si vymienali informacie ako co prejst)
Fifa, NHL za sporty s kamosom doma (znova dlhe hodiny stravene za tym a vzdy ked prisli jeho rodicia tak sme tvrdili, ze sme boli cely den vonku a akurat sme dosli predchvilou si trosku zahrat na kompe)
Stare dobre casy

Re: Oblíbené staré hry
Posted: 08:45 17. Sep 2009
by Hacanus
Taky prispeju svou trochou do mlyna
Takze Return to castle Wolfenstein, s tech uplne starych Flashback a Blackthorne, pripadne Another World to byli pecky, pak UFO Terror from the deep a UFO enemy unknown, taky jednoznacne Fallout 1,2 a Tactics...a kdyz zalovim v pameti a zavzpominam na PMD 3 tak Penetrator

Re: Oblíbené staré hry
Posted: 12:08 17. Sep 2009
by Daanri
Ha vidis, UFO som totalne zabudol, to boli skvele pecky...normalne rozmyslam, ze si to zase zahram.

Re: Oblíbené staré hry
Posted: 12:48 17. Sep 2009
by Žorž
No vidíte,
UFO...a to mi asociovalo i
Jagged Alliance, na kterém mě frustrovalo, když jsem postavu nechal plavat přes řeku a zapomněl jí dát do ruky kudlu

, a v návaznosti na to se mi vybavila i výborná, osobitá
Original War. To už zabýhám dost k dnešku.
A ad
Simon the Sorcerer - oj, další můj nenaplněný životní cíl - dohrát tuto hru.
Re: Oblíbené staré hry
Posted: 16:07 17. Sep 2009
by Hacanus
Jo Jagged Aliance to si pamatuju a kdyz uz o tom mluvis nesmime zapomenout na Commandos

Re: Oblíbené staré hry
Posted: 23:51 18. Sep 2009
by Corollus
Re: Oblíbené staré hry
Posted: 06:48 19. Sep 2009
by Hacanus
Re: Oblíbené staré hry
Posted: 09:48 19. Sep 2009
by Necrooo
Hacanus wrote:Jo Jagged Aliance to si pamatuju a kdyz uz o tom mluvis nesmime zapomenout na Commandos

Jo jednicky byli dobre vyvedeny. U obou her.
Re: Oblíbené staré hry
Posted: 10:51 19. Sep 2009
by zachy
Srdicko mi busi steskem nad temahle peckama asi si stahnu DOSbox a smazu NWN
Ale tak Co se tyce mejch TOP her... Fallout 1,2, Diablo 1,2, XP, Baldurs Gate, SKVELA HRA pokud znate Planescape Torment a dalsi ze skvelych starych RPG je Rage of Mages oba dily

, dale nesmim opomenout prehistorik

, UGH a Golden Axe. Samozrejme i pecky jako Wolf 3D a Doom.