Bum bac a nelog

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Bum bac a nelog

Post by Necrooo »

DenGrasse wrote:Podivejs e jestli nemas zadelanej override, nebo zkus vyladit vykon procesoru (jestli mas dvoujadro...).
Ano mam (jako procesor). Ale ted (ťuk ťuk) uz je to snad v poradku. Projel jsem zde cele forum, nasel figl na procesor, nasel figl na visty. Reinstaloval jsem ovladace a uploadoval, reinstaloval jsem nwn a stahl vse znova. (ťuk ťuk) Dnes v pohode zatim.
Diky vsem za rady i tem kterych jsem rad vyuzil.
Locked