Page 2 of 2

Re: Bum bac a nelog

Posted: 23:19 23. Sep 2009
by Necrooo
DenGrasse wrote:Podivejs e jestli nemas zadelanej override, nebo zkus vyladit vykon procesoru (jestli mas dvoujadro...).
Ano mam (jako procesor). Ale ted (ťuk ťuk) uz je to snad v poradku. Projel jsem zde cele forum, nasel figl na procesor, nasel figl na visty. Reinstaloval jsem ovladace a uploadoval, reinstaloval jsem nwn a stahl vse znova. (ťuk ťuk) Dnes v pohode zatim.
Diky vsem za rady i tem kterych jsem rad vyuzil.