Re: Isabell....příběhy ze "života"
Posted: 13:05 25. Feb 2010
Vorenova zpověď
Jo *odplivl* v tomhle ponurem miste si tohle proste musim vodvypravet a zavzpominat.Jak sem se k ni vubec dostal?No chtel sem prachy a zabijet me vzdycky bavilo,kor po boku tyhle krasavice.Moje kosa byla zvykla na krev,ale tolik litru rude spouste jeste necitila vod ty doby co sem byl ve sluzbach Isabell.Zatraceny pravidla,zkousky pro prijeti,chtel sem bejt jednim z nich.Jednim z tech co ji slouzili,bejt voddanej jenom ji a to taky porad sem!*zatal pesti*Z tech paznechtu v cernym brneni mi bylo zle,chtel sem bejt nejlepsi a nezklamat!Von taky kdo by ti vodolal Isabell.......*zasnil se na okamzik* Vidina prachu me lakala to jo,vo ty nouze nebyla jak uz sem byl jednou u ni.Zaclo se mi darit,ale k cemu to kdyz uz me ani zadna kurva nelakala.Chtel sem proste ji.*na tvari se mu objevil kysely
vrazedny usmev* no nikdy bych nerek,ze budu nekdy tolik milovat.Zatracene sme si uzivali,ale to sem nebyl jedinej,nikdy.A to me kurevsky stvalo!Tolik nadavek zkrz zuby procedenejch do vetru,kdyz byla pryc,tolik urizlejch hlav ze vzteku.Sotva bych si votevrel hubu na ni uz by bylo po me.Rika ze miluje a zaroven boda dyku do zad,nemilosrdna.Moje odmerenost k ostatnim byla dost velka,ale prikaz je prikaz!Von ten velitel by dneska cumel jak ta moje kosa umi radit!Ale kdyz tak zavzpominam na Mága z tech oddanejch Isabell,byl to zatracene dobrej chlap.
V kouzlech se nevyznam a rozhodne dam prednost poradny rane do palice,ale jeho uchylnost a zvrhlost se mi zalibila,jo *kyvne razne* pekne sme si zaradili.Uz jen ze zacatku pri mym prvnim ukolu vod pani Isabell mi nesed jeji oddanej sluzebnik,Lovec.Zatracene ja snad zarlil na kazdyho poskoka!*odpliv a zacal brousit kosu*Kdyz sme chodili v deseti,jedenacti,kurva snad i patnacti *vahave*nase tlupa pod vedenim nasi pani lesy a krajinou,porad bylo koho mucit.Nekdo se nam hodil a kdo ne .....no tak to mel blby.No jo *plivl na kosu* kdyz ji muceni nebylo nikdy dost.Hlavne ze sem ji vodrodil decko,zkurvenej reznik by byl na me mekkej!Co vim tak toho syna Samuella nikdy nemusela.*prejel si rukou po plesce*Prej starej se vo nej Vorene,at je z nej hrdlorez a bojovnik po otci.Co ja sakra vim jakej byl kabr jeho otec.Asi velkej kdyz vo nem furt mluvi.*naprazdno se naprahl s kosou*No moje plany ze bude moji zenou nebyli zrovna naplneny.*zasmal se*No jo,ta me vzdycky dokazala prekvapit.Mam zvedy,sluzebniky,strazne *snazi se imitovat jeji hlas*,sluhy,chuvy,milence,milenky........kam chces byt zarazen ty?*rozsekl kosou vejpul hlavu prochazejiciho kobolda*No kdo by nerek milence kdyz se ptala......No tak tim sem se stal,ale oddanej sem ji byl porad stejne.Jenze sem kurva nebyl jedinej! *rozslapl nohou zbytky z hlavy kobolda*Kdybych mel sesekat kazdyho milence co mela,tak bych s tim sekanim taky nikdy nemusel prestat.Kdybych tak mohl zabit i bez jejiho svoleni.*setrel krev z kosy*Tech decek co sme nakradli.....Clovek ji chtel prinyst cerstvou krev a dockal se akorat bicovani.*prokrupe krk*Ne zadna ji nesaha ani po kotniky.*razne prehodil kosu pres rameno a sel dal do tmaveho tunelu*Praseci lidsky hyjeny zaplakali a jeste zaplacou,nez se vona dostatecne nasyti krvi.No nedopsutil bych aby se na ni nekdo byt jen krive podival.Sakra nikdo na ni nebude cumet kdyz nerekne!!*zarval a rozebehl se na wyrma*No tak v tom vsem kuchani strev sem vychovaval toho jejiho snedyho prcka.Krmil ho masem a krvi at je z nej poradnej chlap!No jen to skvrne dostalo do ruky kudlu uz porezalo ksift ty seschly chuve.*s silenym vyrazem se zasmal a vyrizl srdce wyrma*Vobcas sem i videl tu prtavou Scarllet,kdyz uz sem byl v tom pralese.Na muj vzkuz az prilis rozmazlena,ale koho to zajimalo.Kdyz sem si ziskal jeji duveru po case,vypracoval se a trenoval umeni boje,zaucoval sem vostatni co meli slouzit.Rozdaval zoldy a tak.Tu duveru sem sakra fakt mel,kdyz mi rekla i svy pravy jmeno a ve me hned zatuhlo.Rozdaval sem jeji prikazy ostatnim.....no se ani nedivim ze uz to ani nestihala.Ta se radsi vzdycky ujmula bice kdyz se neco zvrtlo.*protahl se a koukl do tmy na konci tunelu*Vykuchal bych vsechny kdybych mohl.Vcetne toho Adriase.......prej milenec.Hned bych ho vykastroval kdybych nemusel odprisahnout,ze mu neublizim dokud nerekne.*ruda zare na jeho kose mu sviti v naproste tme v tunelu*Ten mag Ismael byl taky tak drzej,ze bych ho predhodil prasatum!Vsechny bych je podrezal,cumeli na ni vocima.......vocima!proste na ni cumeli!!*zacal zlostne rozsekavat vejpul tela troloku*Najdi jedy,zab tuhle,vykosti tohodle,prived tamty,zauc tajtoho,chran tuhle,podrez si zily.......vsechno pro ni sem udelal a udelam!Tak ji miluju!*utrhl ud umirajicimu trolokovi a vraci se zpet*Zkurveny misto,jen vyckat pokynu.*naprazdno sekl kosou aby z ni odlitli kapky krve*No a ted sem na tyhle podelany misi.....*koukl na branu Charaxsu*Stejne nechapu proc tu dceru tak chce,kdyz svoje vostani deti predhazuje driderum,no ja se v ni teda nevyznam.*sundal helmu a promnul jizvu na krku,na ktery jde krasne videt pleteni konopnyho lana*Nevobesili me kurva nadarmo*ledove se cinicky zasmal*.....jeji vuli rad vykonam!*razne se naprimil*Uz jen par mesicu Vorene,pak ty cerny huby budou mit rychlej konec!*pomyslel si,kdyz se uzirave
presvedcoval o pomste za uctu prokazujici drowum*Isabeeeeeeeeeeeell!!!*krici v sobe kazdou minutu v tmavych koutech podtemna s kamennou tvari*
Jo *odplivl* v tomhle ponurem miste si tohle proste musim vodvypravet a zavzpominat.Jak sem se k ni vubec dostal?No chtel sem prachy a zabijet me vzdycky bavilo,kor po boku tyhle krasavice.Moje kosa byla zvykla na krev,ale tolik litru rude spouste jeste necitila vod ty doby co sem byl ve sluzbach Isabell.Zatraceny pravidla,zkousky pro prijeti,chtel sem bejt jednim z nich.Jednim z tech co ji slouzili,bejt voddanej jenom ji a to taky porad sem!*zatal pesti*Z tech paznechtu v cernym brneni mi bylo zle,chtel sem bejt nejlepsi a nezklamat!Von taky kdo by ti vodolal Isabell.......*zasnil se na okamzik* Vidina prachu me lakala to jo,vo ty nouze nebyla jak uz sem byl jednou u ni.Zaclo se mi darit,ale k cemu to kdyz uz me ani zadna kurva nelakala.Chtel sem proste ji.*na tvari se mu objevil kysely
vrazedny usmev* no nikdy bych nerek,ze budu nekdy tolik milovat.Zatracene sme si uzivali,ale to sem nebyl jedinej,nikdy.A to me kurevsky stvalo!Tolik nadavek zkrz zuby procedenejch do vetru,kdyz byla pryc,tolik urizlejch hlav ze vzteku.Sotva bych si votevrel hubu na ni uz by bylo po me.Rika ze miluje a zaroven boda dyku do zad,nemilosrdna.Moje odmerenost k ostatnim byla dost velka,ale prikaz je prikaz!Von ten velitel by dneska cumel jak ta moje kosa umi radit!Ale kdyz tak zavzpominam na Mága z tech oddanejch Isabell,byl to zatracene dobrej chlap.
V kouzlech se nevyznam a rozhodne dam prednost poradny rane do palice,ale jeho uchylnost a zvrhlost se mi zalibila,jo *kyvne razne* pekne sme si zaradili.Uz jen ze zacatku pri mym prvnim ukolu vod pani Isabell mi nesed jeji oddanej sluzebnik,Lovec.Zatracene ja snad zarlil na kazdyho poskoka!*odpliv a zacal brousit kosu*Kdyz sme chodili v deseti,jedenacti,kurva snad i patnacti *vahave*nase tlupa pod vedenim nasi pani lesy a krajinou,porad bylo koho mucit.Nekdo se nam hodil a kdo ne .....no tak to mel blby.No jo *plivl na kosu* kdyz ji muceni nebylo nikdy dost.Hlavne ze sem ji vodrodil decko,zkurvenej reznik by byl na me mekkej!Co vim tak toho syna Samuella nikdy nemusela.*prejel si rukou po plesce*Prej starej se vo nej Vorene,at je z nej hrdlorez a bojovnik po otci.Co ja sakra vim jakej byl kabr jeho otec.Asi velkej kdyz vo nem furt mluvi.*naprazdno se naprahl s kosou*No moje plany ze bude moji zenou nebyli zrovna naplneny.*zasmal se*No jo,ta me vzdycky dokazala prekvapit.Mam zvedy,sluzebniky,strazne *snazi se imitovat jeji hlas*,sluhy,chuvy,milence,milenky........kam chces byt zarazen ty?*rozsekl kosou vejpul hlavu prochazejiciho kobolda*No kdo by nerek milence kdyz se ptala......No tak tim sem se stal,ale oddanej sem ji byl porad stejne.Jenze sem kurva nebyl jedinej! *rozslapl nohou zbytky z hlavy kobolda*Kdybych mel sesekat kazdyho milence co mela,tak bych s tim sekanim taky nikdy nemusel prestat.Kdybych tak mohl zabit i bez jejiho svoleni.*setrel krev z kosy*Tech decek co sme nakradli.....Clovek ji chtel prinyst cerstvou krev a dockal se akorat bicovani.*prokrupe krk*Ne zadna ji nesaha ani po kotniky.*razne prehodil kosu pres rameno a sel dal do tmaveho tunelu*Praseci lidsky hyjeny zaplakali a jeste zaplacou,nez se vona dostatecne nasyti krvi.No nedopsutil bych aby se na ni nekdo byt jen krive podival.Sakra nikdo na ni nebude cumet kdyz nerekne!!*zarval a rozebehl se na wyrma*No tak v tom vsem kuchani strev sem vychovaval toho jejiho snedyho prcka.Krmil ho masem a krvi at je z nej poradnej chlap!No jen to skvrne dostalo do ruky kudlu uz porezalo ksift ty seschly chuve.*s silenym vyrazem se zasmal a vyrizl srdce wyrma*Vobcas sem i videl tu prtavou Scarllet,kdyz uz sem byl v tom pralese.Na muj vzkuz az prilis rozmazlena,ale koho to zajimalo.Kdyz sem si ziskal jeji duveru po case,vypracoval se a trenoval umeni boje,zaucoval sem vostatni co meli slouzit.Rozdaval zoldy a tak.Tu duveru sem sakra fakt mel,kdyz mi rekla i svy pravy jmeno a ve me hned zatuhlo.Rozdaval sem jeji prikazy ostatnim.....no se ani nedivim ze uz to ani nestihala.Ta se radsi vzdycky ujmula bice kdyz se neco zvrtlo.*protahl se a koukl do tmy na konci tunelu*Vykuchal bych vsechny kdybych mohl.Vcetne toho Adriase.......prej milenec.Hned bych ho vykastroval kdybych nemusel odprisahnout,ze mu neublizim dokud nerekne.*ruda zare na jeho kose mu sviti v naproste tme v tunelu*Ten mag Ismael byl taky tak drzej,ze bych ho predhodil prasatum!Vsechny bych je podrezal,cumeli na ni vocima.......vocima!proste na ni cumeli!!*zacal zlostne rozsekavat vejpul tela troloku*Najdi jedy,zab tuhle,vykosti tohodle,prived tamty,zauc tajtoho,chran tuhle,podrez si zily.......vsechno pro ni sem udelal a udelam!Tak ji miluju!*utrhl ud umirajicimu trolokovi a vraci se zpet*Zkurveny misto,jen vyckat pokynu.*naprazdno sekl kosou aby z ni odlitli kapky krve*No a ted sem na tyhle podelany misi.....*koukl na branu Charaxsu*Stejne nechapu proc tu dceru tak chce,kdyz svoje vostani deti predhazuje driderum,no ja se v ni teda nevyznam.*sundal helmu a promnul jizvu na krku,na ktery jde krasne videt pleteni konopnyho lana*Nevobesili me kurva nadarmo*ledove se cinicky zasmal*.....jeji vuli rad vykonam!*razne se naprimil*Uz jen par mesicu Vorene,pak ty cerny huby budou mit rychlej konec!*pomyslel si,kdyz se uzirave
presvedcoval o pomste za uctu prokazujici drowum*Isabeeeeeeeeeeeell!!!*krici v sobe kazdou minutu v tmavych koutech podtemna s kamennou tvari*