Page 2 of 3

Re: identita

Posted: 14:00 28. Sep 2009
by -RoF-
Ale no tak holky přece se nebudete hádat :wink:

Beztak je to vše o hráčích a na domluvě s něma.

Re: identita

Posted: 14:08 28. Sep 2009
by Pajule
-RoF- wrote:Ale no tak holky přece se nebudete hádat :wink:

Beztak je to vše o hráčích a na domluvě s něma.

neboj rofíku hádky sou o ničem :D to neplánuju ;) ... domluva je lepšejší :)

Re: identita

Posted: 14:13 28. Sep 2009
by venomeq
JEDNA RADA!!!!
Toto se presne uzivalo na UO na rp shardu kde sem hral.....vydrzelo to ani ne mesic nebot hraci stimhle zacly nechutne prasit rp hru tim ze pojizdely low lvly vycucaly je do mrte celej inv a pak se smaly.......Mam ten dojem ze to bude kazit daleko vic hru nez ted.
Nakonec se to stahlo a uz se o tom nemluvilo nebot to fakt bylo sileny a navic Se zrpovoznilo kouzlo aby teda aspon neco bylo a jemnovalo se Inkognito kdy po nejakej casek (ne moc velkej) Bylo jmeno hrace nerozpoznatelne a v popisu kouzla bylo napsano ze hrac je jakoby zahalen mlhou takze neni poznat. Kouzlo se dalo zrusit pomoci Zruseni magie.
Ale i stimhle kouzlem se docela dost prasilo protoze ten kdo snim umel poradne zachazet tak vzdy vysel nepoznany vrah.)

Je to jen upozorneni a mozna varovani aby se to nezavadelo.
To je muj nazor.

Re: identita

Posted: 14:16 28. Sep 2009
by Pajule
podle mě by to tak dopadlo stejně ;) smrt smrt smrt :D

Re: identita

Posted: 14:45 28. Sep 2009
by Radim
Myslím si že tohle téma je totálně zbytečný.
Jako třeba,že si vaše babička vezme na sebe jiný hadry a dá si šátek přes hlavu ji potom nepoznáte?Jménem postavy se vůbec neřídím,ale postavu poznám podle charakteristyckých znaků např. styl pohybu,vyjadřování atd.
Každopádně když vás někdo pozná i když jste úplně jinej docela to překvapí,že Czech_Luthore :mrgreen:

edit všem: Lovte epický lvl to je větší sranda když se dokáže bránit a rozkope vám řiť :twisted:

Re: identita

Posted: 15:13 28. Sep 2009
by Deevi
Tohle je spíše o situaci, někdy se postavy natolik znaji, že se poznaji. Někdy se postavy chovaj fakt divně a poznaji podle popisu postavu, kterou v životě neviděli.

Viz. stíhání PLEŠATÉHO může s šedou zbrojí, zrovna Luthor a Pajky si nějak dosadili, že v popisku byl "plešatý muž s culikem vlasů" což nebyla pravda, přesto šli na jistotu po mě.. zrovna ty co nejvíc vykřikujou :D

Taky myslim že to je snad zbytečně, zatim sem v tom neviděl moc problémů

Re: identita

Posted: 15:28 28. Sep 2009
by Czech_Luthor
Šli sme po tobě, protože tě Fall nesnášel a Alleya mu nakecala že to byl on. Nic jiného v tom nebylo...

To Carcaroth: Kdyby Amarie tak nechutně neřvala na všechny strany o tom, že seš to ty tak bych to nepoznal :mrgreen: :mrgreen:

Re: identita

Posted: 16:16 28. Sep 2009
by Pajule
all to měla potvrzený a její paličatost si tím byla jísta :D neměl bejt tak nápadnej :P :lol: ale na to se zeptej jí kde na to přišla..Ráda ti na to s úsměvem odpoví ;)

Carthy,Luthor: Ami by ho taky nepoznala nebejt tohoco jí dal do náruče že?:D a pak kdo by nebyl štastnej , když ho tak dlooouho neviděla , úřej intuice :D nemá se pan Fallionek schovávat věčně v těch stínech :twisted:

Re: identita

Posted: 17:01 28. Sep 2009
by jachyra
V skutočnosti to bolo takto: Alleya došla s presne nakresleným výzorom Deeviho postavy a ukázala ho Kore, no a ja som nevedela, že to mal byť len popis holohlavý muž, alebo muž s copom. No tak som myslela, že ho fakt ona alebo niekto iný videl. Tak som povedala, že ho poznám a že je to ten a ten.

Fallion bol pri mne vtedy a teda odtiaľ má meno toho, kto to bol, ale inak v tom bol nevinne.

Re: identita

Posted: 17:21 28. Sep 2009
by kucik
Pokud nutne potrebujete rozebirat, kdo koho poznal, nepoznal, nebo spatne popsal, tak ne tady.

Re: identita

Posted: 19:36 28. Sep 2009
by jogurt
Tak koukam ze tu je dost ruznejch nazoru... Co takhle presunout tenhle topic do anket a hlasovat?

Chcete aby byla vaše jmeno skryte kdyz nosite helmu nebo masku?

Ano
Ano, ale chci aby byla možnost ji vypnout (třeba kombinace v /pc soul povolit zobrazovani jmena pri noseni helmy)
Ne

Re: identita

Posted: 19:53 28. Sep 2009
by Czech_Luthor
J-E-T-O K-R-A-V-I-N-A

Chceš to ještě většim? zbytečný zatěžování serveru a WBs, když máš stejně další 4způsoby jak si to zjistit.

Re: identita

Posted: 20:37 28. Sep 2009
by DenGrasse
Jméno nad postavou je OOC informace. Naučte se s OOC informacemi nakládat jako s OOC informacemi a bude všechno v pohodě. OOC informace nahrazuje ve hře zrakový vjem (sluchový, čichový atd.) který se vám vytvoří, když danou postavu spatříte. Dokud nebudem mít personální simulátory virtuální reality, o moc víc s tim dělat nepůjde, tak se s tím smiřte. Fallion popsal nejmíň tři další způsoby jak se jméno postavy dozvědět, které fungují, tudíž jsou jakákoli opatření tohoto druhu zbytečná. Je možné, že se kucikovi někdy bude chtít něco takového zavést, aby si rozšířil svý programátorský obzory, ale z jinýho důvodu to nebude.
howgh.

Re: identita

Posted: 22:17 28. Sep 2009
by kucik
Coz o to, ja vim, jak to udelat, ale proste mi to neprijde jako uplne bomba napad, abych na tom zacal hned delat.

Re: identita

Posted: 22:33 28. Sep 2009
by Sveneld
navic chci videt jak budete rozeznavat tri stejny voly co budou mit kapucu a na cerno obarvenou platovku..