Page 2 of 3
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 19:05 04. Nov 2009
by Esuliams
Bohužel opět nefunguje trezor.
Viz screen
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 19:49 04. Nov 2009
by kucik
Nj, delal jsem merge dvou rozdilnejch verzi a nejak se zdase nepodarilo. Neco s tim udelam.
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 20:05 04. Nov 2009
by kucik
To je divny. A to se ten trezor zaseknul na tom obnovovani?
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 20:08 04. Nov 2009
by Esuliams
není zamčený, nepoužije se klíč, otevře se prázdný inventář a napíše to to co na screenu.
Pokud vím, tak je to od restartu. Předměty se neobnoví. Dle mě se to nesnaží vůbec načíst požadovaný inventář
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 21:07 04. Nov 2009
by kucik
Nepodarilo se mi to nasimulovat. Netusim, co se tomu mohlo stat. Pocitam, ze se to snad srovna.
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 14:22 05. Nov 2009
by Esuliams
Teď před restartem trezor fungoval. Načetl všechny přeměty a zase se zavřel a uložil. Zkusím ještě po restartu
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 14:31 05. Nov 2009
by kucik
Něco jsem tam upravil, ale nevim, co ho včera mohlo bloknout.
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 22:27 05. Nov 2009
by monstera
kucik wrote:Něco jsem tam upravil, ale nevim, co ho včera mohlo bloknout.
Trezor v dílně funguje špatně - otevřel mi cizí přihrádku a při opuštění hlásil, že předměty nebyly uloženy, do své přihrádky jsem se nedostal....
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 23:26 05. Nov 2009
by kucik
A co vypisoval? Komu naposledy fungoval?
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 23:29 05. Nov 2009
by kucik
Nezahlasilo to dneska nekdy too many instructions? (prilis mnoho instrukci)
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 00:07 06. Nov 2009
by kucik
Zkusil jsem to nejak osetrit, ale nejak proste netusim, jak se do toho stavu ten trezor mohl dostat.
Naposledy ho pouzival acc Hunnreh postava Lens.
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 07:19 06. Nov 2009
by -RoF-
Hmm zatím jsem ten trezor nezkoušel používat.
Ale nemůže to nějak souviset s lagem hráče a tím pádem i špatné zavření trezoru a pak jeho obsah je přísupný všem?
Na DH se třeba stávalo, že když se někdo díval do bedny a špatně ji zavřel (at už neumýslně nebo úmyslně díky lagu a nebo že na zavření bedny klikl víckrát než jednou) tak se stalo, že ona bedna byla otevřená až do restartu a kdokoliv, se do ní mohl podívat a vidět jaké mám majitel věci v bedně. A když tam kdokoliv jiný a nebo i sám majitel něco dal, tak se to samozřejmě neuložilo.
Přijde mi tohle jako ten samý případ.....prostě špatně zavřený trezor.
Nevím jak je to tu nastavené a jak to funguje, ale nemůže to být i tímhle?
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 09:11 06. Nov 2009
by monstera
teď trezor OK
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 09:18 06. Nov 2009
by Esuliams
-RoF- wrote:Hmm zatím jsem ten trezor nezkoušel používat.
Ale nemůže to nějak souviset s lagem hráče a tím pádem i špatné zavření trezoru a pak jeho obsah je přísupný všem?
Na DH se třeba stávalo, že když se někdo díval do bedny a špatně ji zavřel (at už neumýslně nebo úmyslně díky lagu a nebo že na zavření bedny klikl víckrát než jednou) tak se stalo, že ona bedna byla otevřená až do restartu a kdokoliv, se do ní mohl podívat a vidět jaké mám majitel věci v bedně. A když tam kdokoliv jiný a nebo i sám majitel něco dal, tak se to samozřejmě neuložilo.
Přijde mi tohle jako ten samý případ.....prostě špatně zavřený trezor.
Nevím jak je to tu nastavené a jak to funguje, ale nemůže to být i tímhle?
Něco na tom bude. Třeba hráči nenechávají načíst všechny předměty, co tam mají, zavřou to a pak nemá trezor šanci to uložit.
Re: trezor v karathské dílně
Posted: 09:48 06. Nov 2009
by kucik
Kdyby to bylo tim lagem, tak byste nejspíš viděli trezor pořád otevřenej.
Mno, přemejšlel jsem nad tim a prostě jsem nepřišel na způsub, jak se mohl do tohodle stavu dostat.