Re: Hráč sendys
Posted: 16:34 07. Oct 2009
tak to prrrr myslim ,že sem ti pomohla dost hodně...na začátku a to ,že sem enchtěla odpovídat na věci , který prostě musí postava zjistit sama...otravoval?jo otravoval si mě při armádním Q..a pak pár keců , že se ti moje RP nelíbilo , ale to je mi čumáč, to tu řešit nebudu...
+ myslíš ,že nevim jaký to je makat, hmmm? Jak myslíš, mě je to jedno, co si myslíš..ovšem léčit si tu mindráky..bože kde to pak sme?A myslim, že po tom tellu to častokrát otravuje víc, než ve hře..
+ myslíš ,že nevim jaký to je makat, hmmm? Jak myslíš, mě je to jedno, co si myslíš..ovšem léčit si tu mindráky..bože kde to pak sme?A myslim, že po tom tellu to častokrát otravuje víc, než ve hře..