Page 2 of 2
Re: Jezdci!
Posted: 12:12 24. Oct 2009
by Rejty
Není na to bohužel model...
Re: Jezdci!
Posted: 12:14 24. Oct 2009
by sendys
Danseur wrote:Ahoj, chci se zeptat na následující věc. Kůň i poník se mi zdají pro půlčíka přiliš velká zvířata. Bylo by možné třeba jezdecké prase ? Trpaslíci by na něm mohli jezdit taky..

K tomuto mam pocit že se připravuje větši škala jezditek nežjen prase

ale nejsem si jisty
Re: Jezdci!
Posted: 12:40 24. Oct 2009
by Sobik
A co oslík?

Re: Jezdci!
Posted: 12:44 24. Oct 2009
by kucik
V nwn jsem zatim nevidel model na jine zvire, nez s konskou kostrou.
Re: Jezdci!
Posted: 12:58 24. Oct 2009
by Pajule
Sobik wrote:A co oslík?

Ami má oslíka

koupeného od Gromba , model je sice strakatý poník , ale tak

stačí si pohrát

Re: Jezdci!
Posted: 14:02 24. Oct 2009
by Danseur
Pajule wrote:Sobik wrote:A co oslík?

Ami má oslíka

koupeného od Gromba , model je sice strakatý poník , ale tak

stačí si pohrát

hmm toho oslíka bych možná snesl, ale jezdecké prase by bylo stylovější. Škoda, že to zatím nejde. Btw. skřeti jezdí na Vrrrcích, to je asi udělané jako kompletní model skřeto-vrrrka, že ?
Re: Jezdci!
Posted: 17:00 24. Oct 2009
by monstera
Danseur wrote:Pajule wrote:Sobik wrote:A co oslík?

Ami má oslíka

koupeného od Gromba , model je sice strakatý poník , ale tak

stačí si pohrát

hmm toho oslíka bych možná snesl, ale jezdecké prase by bylo stylovější. Škoda, že to zatím nejde. Btw. skřeti jezdí na Vrrrcích, to je asi udělané jako kompletní model skřeto-vrrrka, že ?
Ať mu tesař udělá koloběžku, když chce mít něco extra ?

Re: Jezdci!
Posted: 12:42 25. Apr 2010
by Esuliams
Takže dnes situace ve hře:
Dva hráči na koních v lokaci Vojenská akademie Brana Rozvážného. Jezdili tam tryskem, oba dva. Několikrát jsem je viděla i jinde ve městě.
Mému spoluhráči padá hra, když ve městě potká hráče na koni, takže nemohl lognout, zvlášť když tam stál jeden v afk asi půl hodiny.
Pro některé hráče je asi těžko pochopitelné, že přes město s koněm jen v nejnutnějším případě a ještě krokem!
Takže děkuju těm dvěma, že zabránili mě a hlavně mému spoluhráči půl hodiny hrát, protože kvůli nim nemohl lognout.
A prosím nějaké DM aby mě kontaktoval ve hře, bylo to zahráno i IC(na tell, že nám brání ve hře, nereagovali) a Agrila si stěžovala u strážného, že tam ohrožujou koňmi ostatní (bohužel DM nebyli přítomni)