Page 2 of 2

Re: Jezdci!

Posted: 12:12 24. Oct 2009
by Rejty
Není na to bohužel model...

Re: Jezdci!

Posted: 12:14 24. Oct 2009
by sendys
Danseur wrote:Ahoj, chci se zeptat na následující věc. Kůň i poník se mi zdají pro půlčíka přiliš velká zvířata. Bylo by možné třeba jezdecké prase ? Trpaslíci by na něm mohli jezdit taky.. :)
K tomuto mam pocit že se připravuje větši škala jezditek nežjen prase :) ale nejsem si jisty

Re: Jezdci!

Posted: 12:40 24. Oct 2009
by Sobik
A co oslík? :oops:

Re: Jezdci!

Posted: 12:44 24. Oct 2009
by kucik
V nwn jsem zatim nevidel model na jine zvire, nez s konskou kostrou.

Re: Jezdci!

Posted: 12:58 24. Oct 2009
by Pajule
Sobik wrote:A co oslík? :oops:

Ami má oslíka ;) :D koupeného od Gromba , model je sice strakatý poník , ale tak ;) stačí si pohrát :)

Re: Jezdci!

Posted: 14:02 24. Oct 2009
by Danseur
Pajule wrote:
Sobik wrote:A co oslík? :oops:

Ami má oslíka ;) :D koupeného od Gromba , model je sice strakatý poník , ale tak ;) stačí si pohrát :)
hmm toho oslíka bych možná snesl, ale jezdecké prase by bylo stylovější. Škoda, že to zatím nejde. Btw. skřeti jezdí na Vrrrcích, to je asi udělané jako kompletní model skřeto-vrrrka, že ?

Re: Jezdci!

Posted: 17:00 24. Oct 2009
by monstera
Danseur wrote:
Pajule wrote:
Sobik wrote:A co oslík? :oops:

Ami má oslíka ;) :D koupeného od Gromba , model je sice strakatý poník , ale tak ;) stačí si pohrát :)
hmm toho oslíka bych možná snesl, ale jezdecké prase by bylo stylovější. Škoda, že to zatím nejde. Btw. skřeti jezdí na Vrrrcích, to je asi udělané jako kompletní model skřeto-vrrrka, že ?
Ať mu tesař udělá koloběžku, když chce mít něco extra ? :D

Re: Jezdci!

Posted: 12:42 25. Apr 2010
by Esuliams
Takže dnes situace ve hře:
Dva hráči na koních v lokaci Vojenská akademie Brana Rozvážného. Jezdili tam tryskem, oba dva. Několikrát jsem je viděla i jinde ve městě.
Mému spoluhráči padá hra, když ve městě potká hráče na koni, takže nemohl lognout, zvlášť když tam stál jeden v afk asi půl hodiny.
Pro některé hráče je asi těžko pochopitelné, že přes město s koněm jen v nejnutnějším případě a ještě krokem!
Takže děkuju těm dvěma, že zabránili mě a hlavně mému spoluhráči půl hodiny hrát, protože kvůli nim nemohl lognout.
A prosím nějaké DM aby mě kontaktoval ve hře, bylo to zahráno i IC(na tell, že nám brání ve hře, nereagovali) a Agrila si stěžovala u strážného, že tam ohrožujou koňmi ostatní (bohužel DM nebyli přítomni)