Page 2 of 3
Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 19:42 11. Oct 2009
by Sorrow
TO Grunt:Kdyz to nepochopis, tak nikdy nemuzes vedet co je na tom krasneho...
A k tem oblekum nejsi daleko od pravdy, nekde je to normalni chodit na fotbal jako
do divadla(treba Italie)
Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 19:51 11. Oct 2009
by kucik
Az budou cesi predvadet to, co Italskej bilej balet, tak si vezmu i zlaty manzetovy knoflicky

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 20:49 11. Oct 2009
by Czech_Luthor
Tak tak, předpokládám, že to se dřív než zešedivim a umřu nestane, tudíž je naštěstí kupovat nemusim

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 20:52 11. Oct 2009
by Prometheus
Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 20:54 11. Oct 2009
by Pajule
kop kop náhodou kopaná

je sranda

tři roky praxe ...ovšem za holky ..to pak už je to ničem

a co jen at slováci postoupí

dyt je to jedna krev

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 21:11 11. Oct 2009
by Radim
ripatko wrote:Jsem rád, že tu máme toto fórum, které se netýká přímo hry....
Rád bych poblahopřál slovenské fotbalové repre k postupu ne MS 2010 ve fotbale v JAR !!!!!!
a zaroven dodávám..: Doufám ( a vzhledem k její kvalitě jsem přesvědčen ), že tam neuhraje ani bod !!!!
Celé Čechy vám fandili....a vy ?????
Vy nic !!!!
Nemáte tam co dělat, proto opěvujte NÁHODNÝ postup, který se dalších 30 let nebude opakovat !!!
( předem se omlouvám, ale jsem vášnivý fotbalový fanoušek, tak mě chápejte )
Boha jeho ty seš ale vocas
Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 21:32 11. Oct 2009
by kucik
Ze by? To's me dostal. Ja myslel ze Italove

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 07:43 12. Oct 2009
by Pajule
jop prometheus má , ale pravdu

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 08:58 12. Oct 2009
by tao kan
Už aby byla válka a naši velcí vlastenci se mohli tlouci do prsou a statečně "aktivně" bojovat za tu naši zem.
Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 10:53 12. Oct 2009
by Theogil I
kucik wrote:
Ze by? To's me dostal. Ja myslel ze Italove

Nekecaj, ale myslel jsi to dobře, Talijáni zam mají taky barvu "skvadra azůra"
Jinak ani dva poslední vydařené zápasy naší reprezentace nemohou napravit velmi pokaženou kvalifikaci na MS do JARu. Popravdě se mi zlepšující se výkon repre líbil a moc jsem přál Slovákům vítězství nad Slovinci, jenže je to jen hra, hraje v ní 22 kluků, maj balón a dvě brány a tentokrát to dopadlo v neprospěch Slovenska a přeneseně i náš. Natuty vím, že ta porážka Slováky mrzí moc a nejen pro to že si ještě nezajistili 1 místo v naší kvalifikační skupině a pořád jim hrozí baráž, ale i za naše, takže zlobit se na ně je slušně řečeno dětinské a hloupé. Já osobně se třeba více zlobím na náš fotbalový svaz, trenéry jež si vybírali do nároďáku kluky, kteří to pak brali jako dovolenou od klubových poviností spojenou s chlastáním a š*káním na hotelu do rána atd. atd. atd..
To raději už měli nechat vést repre Straku, moc ho popravdě nemůsím, ale jeho koncepce mládí a nového stylu hry na které chtěl pracovat mi byla bližší. A pak kdyby neuspěli, či prohláli tak by to bylo s úctou a mladí kluci by se zapracovávali.
Slovensku přeji v prvé řadě vítězství na Polskem teď, příznivý los, dobrého alcháče co jim navaří imky na mysl aby se nelekli soupeřů na MS a historický úspěch na tomto šampionátu.
Stejně vám budou Češi fandit, ať si kdo chce co chce říká.

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 11:25 12. Oct 2009
by Sorrow
kucik wrote:
Ze by? To's me dostal. Ja myslel ze Italove

Nic si s toho nedelej, daleko od pravdy si nebyl.
Ac Italove sou spojovani v posledni dobe s modrou, tak v drivejsich dobach hrali taky v ciste bilych dresech.
Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 14:13 12. Oct 2009
by Tretas
kucik wrote:
Ze by? To's me dostal. Ja myslel ze Italove

Sákryš, myslím že se máme v čem vzdělávat, aby nás holky opravovaly v mínění o fotbale, tak to jsme na tom špatně.
Píšu v množném čísle, protože já sem taky neznal správnou odpověd.

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 17:33 12. Oct 2009
by ripatko
Takze,
po uplinuti par dni a po vychladnuti a opadnuti emoci bych chtel jen rici, ze uznavam, ze jsem to svou reakci prepisk a mel si ji radsi nechat pro sebe.......
diky za pochopeni
Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 20:08 12. Oct 2009
by Bahnak
mmm.. Fotbal:
tak nějak jsem nikdy moc tento sport neřešil, samotná sportovní činnost je poměrně pěkná (souhra všech hráčů, pilování taktiky, kombinace přesnosti, rychlosti, vtipu, odvahy...)
ALE
Díky fotbalu jezdí ve vlacích opilí a agresivní fanoušci (osobní zkušenost - modřiny a pár podlitin)
Díky fotbalu mě nebo mé kamarády bezdůvodně zmlátili členové tzv. fanoušků (hooligens), jeden z kamarádů doplatil na střet s nimi skoro životem, dodnes nechodí a je pernamentně uvázán k lůžku a bude tam doživotně...
Fotbaloví chuligáni ve mě vyvolávají naprostou nechuť, jsou to lidé bez mozku, prahnoucí jen po krvi lidí, nejlépe náhodných kolemjdoucích, na kterých si vylévají své mindráky z neúspěšně vedeného života.
Náklady na bezpečnost při střetech fotbalových týmů zbytečně zatěžují náš rozpočet, když se hraje utkání a prahou doslova proudí kreténi, je cesta lemována strážníky v overalech... přesčasy jim bohužel platíme mi, daňoví poplatníci...
Škody způsobené fanoušky řáděním ve městech mají také mnoho nul, je opravdu velmi krásné sledovat na náměstích všechny ty nádherné střepy, vytrhané dlažební kostky a rozdupané lavičky. Kdyby se tihle chlapi starali víc o svůj život, o děti, manželky nebo alespoň práci, žilo by se v této republice daleko kvalitněji... Takhle jen na ostravském nádraží dokola zní "BANIK PI*O!"
Netvrdím že je fotbal špatný, jen že velmi hodně lidí pochopila tuto hru jako důvod, proč se chovat jako idiot!
Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku
Posted: 20:30 12. Oct 2009
by kucik
Souhlas. Ale zastavam nazor, ze nebyt fotbalu, tihle primitivove by si nasli jiny sport, takze je to pichni jak rizni.
Zel nase legislativa si s tim opet (prekvapive) neumi poradit. Stale nechapu, proc nemuze financni odpovednost za skody prokazatelne zapricinene zapasem jit na vrub poradateli utkani.