Page 2 of 2
Re: Ocas
Posted: 18:23 12. Oct 2009
by Tretas
kucik wrote:A to se ti stava pokazdy?
Byl sem tam jen jednou, ale dělalo mi to pořád. (asi 4krát)
Re: Ocas
Posted: 22:47 12. Oct 2009
by Sielencer
Nadešel další den a ten darebák krejčí mi zas tajně přišil ocas, dofajíc že si toho nevšimnu u budu pro výsměch celému městu.
Dobrá zpráva je že to dělá model pasu č. 126. Tedy doufám, když jsem viděl že zepředu nedošlo k žádné změně tak jsem tajic dech otročil kameru a moje noční mura se stala skutečností

Re: Ocas
Posted: 23:06 12. Oct 2009
by kucik
A kdyz sundas zbroj, tak je tam porad? To je fakt divny.
Re: Ocas
Posted: 23:23 12. Oct 2009
by Sielencer
Jo, zustava. Ono i mistr tesař se někdy utne

Re: Ocas
Posted: 23:42 12. Oct 2009
by kucik
Ajooo

To nechapu.
Re: Ocas
Posted: 00:01 14. Oct 2009
by Sielencer
Měl jsem na mysli toho tesaře co to tady celé ztesal dohromady.
Ale to se už dostávám do sekce Poděkování

Re: Ocas
Posted: 18:00 15. Mar 2010
by sandoftime
vím že je to hodně starý topic ale s tím ocasem, nemůže to být tím, že si někdo založil postavu stejného jména jako je postava postiženého a dal jí subrasu tiefling?
Re: Ocas
Posted: 18:06 15. Mar 2010
by kucik
Ne. Imho si prostě přidal ocas na zbroj a pak to změnil na model, který neexistoval. Pokud totiž ten model neexistuje, tak s v některých případech nezobrazí ,,žádný" model, ale zůstane předchozí použitelný.