Page 2 of 2

Re: Rozmnožování koní

Posted: 20:25 14. Oct 2009
by Bahnak
Tretas wrote:
Bahnak wrote:....Kučíku...
Špatně čteš. :wink:
však má napsáno že pokud v jeho jmeně vidíme čárku nebo tak tak že sme hloupí čtenáři... o oslovení tam nic nemá - tudíž ho můžu oslovit tak jak mi to přijde OK... NE?
Tudíž: špatně vidím, jsem natvrdlej a ještě jsem drzý... ach ti pražáci :-)

Ale budu hodny: Pro Kucika: stava se že po pádu servru se koník vedle majitele neobjeví, pokud je nekde trvale parknutý tak na 100 procent ne! ale loď ho vytáhne odkudkoliv. Treba me se jednopu šprajcl kun tak blbě, že s ním nešlo vyjet, tak jsem ho lodkou vytáhl... a po tech pádech je to jak kdy...

Re: Rozmnožování koní

Posted: 20:28 14. Oct 2009
by Esuliams
kucik wrote:Po restartu se stejne kun objevi u postavy, ne?
Právěže někdy ne.
Zkoušela jsem to i takhle:
když jsem ho "nechala stát na místě" tak obvykle u mě po restartu nebyl, ale tam kde jsem ho nechala
když byl jen tak, tak se po restartu u mě objevil, ale nebylo to na 100%

Re: Rozmnožování koní

Posted: 21:13 14. Oct 2009
by Alviara
Koně mám asi 2 týdny a ještě nikdy se u mě neobjevil po restartu. Taky mi párkrát jen tak zmizí a nemůžu ho najít, takže myslím že ta lod má výhodu v tom že kůn se vždy najde at byl kdekoli.

Re: Rozmnožování koní

Posted: 21:47 14. Oct 2009
by kucik
Aha, ono se to uz zrusilo, aby se objevoval u postavy. :) Nj, pamatuju si, ze se o tom mluvilo, ale ne ze uz jsem to udelal.

Ty lode uz jsem opravil, nechce se mi to vracet zpet. Tak udelame nejaky stani pro kone, odkud je nebude mozny odvest.

Re: Rozmnožování koní

Posted: 07:18 15. Oct 2009
by monstera
Nadbytečný kůň zmizel, nevím zda sám nebo s něčí pomocí. Zdá se mi, že i stáda koní ve městech prořídly....

Re: Rozmnožování koní

Posted: 08:30 15. Oct 2009
by tao kan
nebo ten spawn point dejte nekam do staje misto lode. Kdo ztrati kone prijde si pro nej do odchytove stanice.