Re: Bumovo "RP"
Posted: 09:47 22. Oct 2009
mam pocit ze spiše všeobecně = )Sorrow wrote:Tohle melo bejt mysleno na me?
mam pocit ze spiše všeobecně = )Sorrow wrote:Tohle melo bejt mysleno na me?
takže dle tebe je jediný screen bez začernalých políček ten správný? jestli si myslíš že jen tehdy je věrohodný, pak jsi asi nikdy neviděl co umí photoshop a podobné prográmkyTheogil I wrote:Ano pokud chci na základě těchto screenů obvinit. Jo to už je prostě daň za věrohodnost - alespoň pro mě.-RoF- wrote:*tuká asi na hlavu*Theogil I wrote: P.P.S. screeny se začerněnými telly jsou pro mě rovněž faktorem vypovídajícím o straně žalobce
Ehmm a ty myslíš, že je dobré zveřejnovat screeny s tellem, kde můžou být osobní věci, netýkající se dané situace?
Můj drahý Písku, kdepak ti zase dali ban, že jsi přišel sem šířit svá moudra. Na Demoňáckém fóru už tě nikdo nebere vážně tak to zkoušíš tady? Ano pouze necenzurovaný screen má pro mě jakousi vypovýdací hodnotu, tohle je můj pohled na věc a nejsem sám, takže co je správné nech na posouzení jiných (WB, DM, vlatníků modulu). Osobní rozhovor s jiným hráčem, ve kterém jak se Sobik přiznal použil "ostřejší" slova vůči jinému hráči, na kterého potom žaluje se dá postavit do roviny:sandoftime wrote:
takže dle tebe je jediný screen bez začernalých políček ten správný? jestli si myslíš že jen tehdy je věrohodný, pak jsi asi nikdy neviděl co umí photoshop a podobné prográmky
tady je jasně viděl, že dotyčný pouze pro přehlednost vynechal osobní rozhovor s jiným hráčem, který není k tematu a mohou to být soukromé věci po kterých nikomu kdo se zajímá o konflikt sobik vs. bum nic není
je to o tom jestli tvrzení hráče věříš nebo ne, ne o tom jestli jsou na screenu černá políčka nebo nejsou, do naprosto "věrohodného screenu" si můžu grafickým editorem připsat 100x kucik je bůh a pokud tam nebudou začernalý místečka, bude ten screen podle tebe věrohodný?
zamysli se než příště něco podobného plácneš a mimochodem sám jsi někde psal že už tu dlouho nehraješ, proč teda soudíš lidi které neznáš? Sobika znám z demony, a je to ten tip člověka který místo aby hledal díry v pravidlech nebo vyhledával konflikty raději kraftí, hraje případně provozuje wb činnost (alicijská strážnice atd.)
Ehm, v tom osobním rozhovoru nepadly ostřejší slova, ty padly přímo v tellu s Bumem. Rozuměno?Theogil I wrote: Osobní rozhovor s jiným hráčem, ve kterém jak se Sobik přiznal použil "ostřejší" slova vůči jinému hráči, na kterého potom žaluje se dá postavit do roviny: ...
Není problém, rozumím. Nic to však nemění na mém postoji, předpokládám že jsem ho prezentoval dostatečně srozumitelně.Sobik wrote:Ehm, v tom osobním rozhovoru nepadly ostřejší slova, ty padly přímo v tellu s Bumem. Rozuměno?Theogil I wrote: Osobní rozhovor s jiným hráčem, ve kterém jak se Sobik přiznal použil "ostřejší" slova vůči jinému hráči, na kterého potom žaluje se dá postavit do roviny: ...
- Thalie je Role Playing svět. Tedy hraci by se podle toho meli chovat. To znamená, že hra postav by měla co nejlépe odrážet jejich character (např. zlá postava se chová zle, dobrá dobře). Pokud se tak hráči nebudou chovat, nebudou postihováni (s výjimkou extrémů), ale tu, co se budou snažit hrát co nejlépe RP, mohou být odměňováni.
Sobiku, nechápu o co se tu snažíš. Jestli ti taková prkotina jako jeden ignorant a trus od muly pokazí večer, je na pováženou jestli si nedát od hraní pauzu. Navíc, proč to sem dáváš, když sám pravidla nerespektuješ...- Hráči jsou povinni respektovat zásady dobrých mravů a slušného chování. Je zakázáno urážet či ponižovat ostatní hráče, vyjma RP hry postav. Je zakázáno používat obscénní či jinak nevhodné výrazy.