Page 2 of 2

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 17:09 19. Nov 2009
by Tretas
Mám takový pocit, že když u barvíře jednou zapomeneme šaty, tak to rovnou hodí označení zloděje. A to i při prvním zapomenutí šatů.

A taky bych byl rád kdyby mi to někdo spravil, docela mě to čtve, ještě když za to nemužu.

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 17:13 19. Nov 2009
by -RoF-
Tretas wrote:Mám takový pocit, že když u barvíře jednou zapomeneme šaty, tak to rovnou hodí označení zloděje. A to i při prvním zapomenutí šatů.

A taky bych byl rád kdyby mi to někdo spravil, docela mě to čtve, ještě když za to nemužu.
No jo jenže takhle mi může padat net a už si nikdy nic nekoupím.

PS: Hmm ono to asi funguje na všechny obchodníky na modulu, tož to je fajne teda.

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 17:21 19. Nov 2009
by kucik
Hmm, možná zkusim zvýšit to číslo, po kterym to začne dělat problémy.

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 17:22 19. Nov 2009
by -RoF-
kucik wrote:Hmm, možná zkusim zvýšit to číslo, po kterym to začne dělat problémy.
Dík moc :wink:
Já měl poslední dobou problémy s netem, tak sand už to tak padat nebude.

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 17:28 19. Nov 2009
by Tretas
kucik wrote:Hmm, možná zkusim zvýšit to číslo, po kterym to začne dělat problémy.
No jde o to, jestli ten barvíř není nějak špatně nastavený. Protože mi přijde že ne jednomu hráči to udělalo za jedno barvení u barvíře, místo tří.

Jinak určitě budu rád za zvýšení toho čísla.

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 02:15 20. Nov 2009
by Sveneld
no ja si neuvedomil ze po pokusnym rozhovoru s barvirem musim zaplatit 0 gp tak uz jeden zaskrt mam :p

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 17:57 20. Nov 2009
by -RoF-
A ještě mám dotaz, ten trest, že se mnou obchodníci nemluví je měsíc herní a nebo real?

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 19:35 20. Nov 2009
by Tretas
Rejty wrote:Obchody a kradeni v nich

V obchodech s dynamickymi vecmi a zkousecimi truhlami je zakazano krast. Pokud by se nekomu nahodou povedlo vynest nejaky predmet ven, jedna se o bug, ktery se musi povinne hlasit! Pokud se nekdo bude pokouset predmet vynest, bude to zaznamenano a po nekolika pokusech s nim VSICHNI OBCHODNICI PRESTANOU NA MESIC REAL OBCHODOVAT!!!

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 20:11 20. Nov 2009
by -RoF-
Tretas wrote:
Rejty wrote:Obchody a kradeni v nich

V obchodech s dynamickymi vecmi a zkousecimi truhlami je zakazano krast. Pokud by se nekomu nahodou povedlo vynest nejaky predmet ven, jedna se o bug, ktery se musi povinne hlasit! Pokud se nekdo bude pokouset predmet vynest, bude to zaznamenano a po nekolika pokusech s nim VSICHNI OBCHODNICI PRESTANOU NA MESIC REAL OBCHODOVAT!!!
Uff no to je pěkné teda.

Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.

Posted: 20:32 20. Nov 2009
by Tretas
No to je. Pěkně mě to štve teda... :?