Page 2 of 2
Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.
Posted: 17:09 19. Nov 2009
by Tretas
Mám takový pocit, že když u barvíře jednou zapomeneme šaty, tak to rovnou hodí označení zloděje. A to i při prvním zapomenutí šatů.
A taky bych byl rád kdyby mi to někdo spravil, docela mě to čtve, ještě když za to nemužu.
Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.
Posted: 17:13 19. Nov 2009
by -RoF-
Tretas wrote:Mám takový pocit, že když u barvíře jednou zapomeneme šaty, tak to rovnou hodí označení zloděje. A to i při prvním zapomenutí šatů.
A taky bych byl rád kdyby mi to někdo spravil, docela mě to čtve, ještě když za to nemužu.
No jo jenže takhle mi může padat net a už si nikdy nic nekoupím.
PS: Hmm ono to asi funguje na všechny obchodníky na modulu, tož to je fajne teda.
Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.
Posted: 17:21 19. Nov 2009
by kucik
Hmm, možná zkusim zvýšit to číslo, po kterym to začne dělat problémy.
Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.
Posted: 17:22 19. Nov 2009
by -RoF-
kucik wrote:Hmm, možná zkusim zvýšit to číslo, po kterym to začne dělat problémy.
Dík moc
Já měl poslední dobou problémy s netem, tak sand už to tak padat nebude.
Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.
Posted: 17:28 19. Nov 2009
by Tretas
kucik wrote:Hmm, možná zkusim zvýšit to číslo, po kterym to začne dělat problémy.
No jde o to, jestli ten barvíř není nějak špatně nastavený. Protože mi přijde že ne jednomu hráči to udělalo za jedno barvení u barvíře, místo tří.
Jinak určitě budu rád za zvýšení toho čísla.
Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.
Posted: 02:15 20. Nov 2009
by Sveneld
no ja si neuvedomil ze po pokusnym rozhovoru s barvirem musim zaplatit 0 gp tak uz jeden zaskrt mam :p
Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.
Posted: 17:57 20. Nov 2009
by -RoF-
A ještě mám dotaz, ten trest, že se mnou obchodníci nemluví je měsíc herní a nebo real?
Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.
Posted: 19:35 20. Nov 2009
by Tretas
Rejty wrote:Obchody a kradeni v nich
V obchodech s dynamickymi vecmi a zkousecimi truhlami je zakazano krast. Pokud by se nekomu nahodou povedlo vynest nejaky predmet ven, jedna se o bug, ktery se musi povinne hlasit! Pokud se nekdo bude pokouset predmet vynest, bude to zaznamenano a po nekolika pokusech s nim VSICHNI OBCHODNICI PRESTANOU NA MESIC REAL OBCHODOVAT!!!
Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.
Posted: 20:11 20. Nov 2009
by -RoF-
Tretas wrote:Rejty wrote:Obchody a kradeni v nich
V obchodech s dynamickymi vecmi a zkousecimi truhlami je zakazano krast. Pokud by se nekomu nahodou povedlo vynest nejaky predmet ven, jedna se o bug, ktery se musi povinne hlasit! Pokud se nekdo bude pokouset predmet vynest, bude to zaznamenano a po nekolika pokusech s nim VSICHNI OBCHODNICI PRESTANOU NA MESIC REAL OBCHODOVAT!!!
Uff no to je pěkné teda.
Re: Obchodníci poznají zloděje už na dálku.
Posted: 20:32 20. Nov 2009
by Tretas
No to je. Pěkně mě to štve teda...
