Page 2 of 3

Re: Zmizení koně

Posted: 22:06 01. Nov 2009
by Tretas
Hlásím stejný problém. Kuň zaparkovaný v Louči, po lognutí v Louči není, ani v hrobkách ho Ravangorn nenašel.

Mužeš se mi na to kuciku prosím mrknout?
acc: orcbutcher postava: Jorg syn Jargena

Re: Zmizení koně

Posted: 22:14 01. Nov 2009
by kucik
Byl v hrobce. Zmenil jsem mu lokaci, takze jestli je jeste na zivu, tak bude po restartu v Ivory.

Re: Zmizení koně

Posted: 22:20 01. Nov 2009
by Tretas
kucik wrote:Byl v hrobce. Zmenil jsem mu lokaci, takze jestli je jeste na zivu, tak bude po restartu v Ivory.
Díky mrknu tam zítra.

Re: Zmizení koně

Posted: 22:48 01. Nov 2009
by Amrodel
Jak to, prosím, vypadá s tim mým koněm?

Re: Zmizení koně

Posted: 22:55 01. Nov 2009
by kucik
Amrodel wrote:Jak to, prosím, vypadá s tim mým koněm?
Je v tartenu.

Re: Zmizení koně

Posted: 22:56 01. Nov 2009
by Amrodel
paráda, díky moc

Re: Zmizení koně

Posted: 23:27 01. Nov 2009
by bigbull666
kucik wrote: Je v tartenu.
Teda Joane i Amrodel jsou slepci. Litame po Tartenu sem a tam a kun nikde... :( Nebo ma ten kun pernamentni lepsi utociste...

Re: Zmizení koně

Posted: 23:31 01. Nov 2009
by kucik
Severní vøesovištì - Tartenské doly - mìdìný dùl

Tam je podle zaznamu.

Re: Zmizení koně

Posted: 23:37 01. Nov 2009
by Amrodel
Nemůžu si pomoct, ale ani já ani Joane toho koně prostě v měděném dole nevidíme... Jedinné, co tam jsou 3 skály, 2 horníci a 1 stráž...

Re: Zmizení koně

Posted: 23:43 01. Nov 2009
by kucik
Vic vam pomoct neumim. Naposledy byl tam.

Re: Zmizení koně

Posted: 23:45 01. Nov 2009
by bigbull666
Slo by postave Amrodel Gin (acc: Amrodel) smazat priznak, ze ma kone, ze bychom si koupili kone noveho?

Re: Zmizení koně

Posted: 23:47 01. Nov 2009
by Amrodel
Aha, tak aspoň děkuju za snahu... holt si budu muset našetřit na nového...

Re: Zmizení koně

Posted: 14:42 02. Nov 2009
by Krata
nebo zkus říct DM, ten ti může vytáhnout z lokace jakékoliv NPC pokud tam je, jesli kun bude někde seklej, DM ho najde

Re: Zmizení koně

Posted: 19:36 02. Nov 2009
by Amrodel
To už je jedno, koupila jsem si nového, bylo to rychlejší... kdo se má pořád courat pěšky :D

Re: Zmizení koně

Posted: 09:44 11. Feb 2010
by Jkerry
Zmizel mi kůň na lodi směrem Alw - Karatha. Prostě na lodi ještě byl a v Karthe už se neobjevil
Chtěl jsem se na to vybodnout a koupit si novýho, ale stájník mi zahlásil že už koně mám.
Kde je?