Page 2 of 2

Re: Hostinec U Rudé Dračice

Posted: 23:34 25. Nov 2009
by innfra
Tak mě napadl speciální drink, co se bude podávat a to bude se jmenovat dračí krev. :twisted:
Zajmavý bude z čeho se bude vyrábět a kolik budou záchraný hody a jakej efekt po něm bude :twisted:

Re: Hostinec U Rudé Dračice

Posted: 06:50 26. Nov 2009
by Sobik
Já bych navrhvoal drink s názevem "Zabiják". ;)