Page 2 of 3

Re: Stájník

Posted: 15:32 26. Apr 2010
by de Aers
kucik wrote:Když tam dáme poplatek, tak se na to každej vykašle a jsme tam, kde jsme byli. Leda by se platily pokuty za znežišťování města.
Udělejte to tak : Kdo chce mít koně ve městě, tak zaplatí poplatek za jeho ustájení... Kdo nechce platit, nebude mít jinou možnost než nechat koně za hradbama .)

Re: Stájník

Posted: 15:39 26. Apr 2010
by KaTo
de Aers wrote:...nebude mít jinou možnost než nechat koně za hradbama .)
Nehlídaní koně, natož před bránou, zkrmí vlci/droowé/tieflingové/hladové elfky a jiná sběř! :twisted: a bude z toho akorát flame na foru (béé, oni mi sežrali už 5týho koně za odpoledne, kde mám na to furt kolečkovat, když ste mi omezili craft, apod.? :lol: ). Mě osobně teda tahle lokace "škubne" o trošku víc, než bývá zvykem, když tam vlezu, ale jinak (jak se nahrají NPC v dohledu), nemám problémy. Roztahaný koně bych řešil IC, zas taková trága to není (myslím) není 8) .

Re: Stájník

Posted: 15:41 26. Apr 2010
by DenGrasse
To je jasný, chození s koněm přes město by se prostým kmánů zapreščilo... byla by to výsada šlechty a jiných význačných osob.

KaTo: za bránou jsou farmy atd. tam vlci, drowové ani jiná svoloč každý den nechodí (krom hladových elfek, ty sou hájený - znáš to, Lothian a tak :mrgreen: )

Koně jsou typickej spotřební materiál :mrgreen:

Re: Stájník

Posted: 15:50 26. Apr 2010
by efu_redo
DenGrasse wrote:Koně jsou typickej spotřební materiál :mrgreen:
Jak by řekl Kioshi: a to jsem si ho zrovna oblíbil *kouká na mrtvolu koně*

Co takhle všechny koně co dělají něco tam kde dělat nemají prostě pochytat, uzavřít a kdo ho bude chtít zpět, bude muset vysvětlovat, nebo zaplatit pokutu?

Třeba si to hráči budou pamatovat :lol:

Re: Stájník

Posted: 15:52 26. Apr 2010
by de Aers
KaTo wrote:
de Aers wrote:...nebude mít jinou možnost než nechat koně za hradbama .)
Nehlídaní koně, natož před bránou, zkrmí vlci/droowé/tieflingové/hladové elfky a jiná sběř!
To by byla právěže smůla těch co by si nezaplatily poplatek ;)

Re: Stájník

Posted: 16:58 26. Apr 2010
by Luelle
koně jsou v řešení - coming soon

těšte se :mrgreen:

Re: Stájník

Posted: 17:01 26. Apr 2010
by Sobik
Luelle wrote:koně jsou v řešení - coming soon

těšte se :mrgreen:
Konečné řešení koňské otázky! Už se nemůžu dočkat. :D

Re: Stájník

Posted: 17:22 26. Apr 2010
by KaTo
Sobik wrote:Konečné řešení koňské otázky! Už se nemůžu dočkat. :D
Když koně :) ...tak pro všechny :D ! *postaví se do fronty a začne si připravovat kastrůlky na guláš a tašku na salámy*

Re: Stájník

Posted: 17:23 26. Apr 2010
by efu_redo
Sobik wrote:
Luelle wrote:koně jsou v řešení - coming soon

těšte se :mrgreen:
Konečné řešení koňské otázky! Už se nemůžu dočkat. :D
Doufám že se to nevyřeší jen hloupým zákazem a prohlášením, ale že se to odrazí nějak IC ve hře.

Re: Stájník

Posted: 17:39 26. Apr 2010
by Luelle
tak jistě =) jen doufám, že se mi hráči zapojí...nebo zakážu šecko! :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Stájník

Posted: 17:45 26. Apr 2010
by sandoftime
a co paladinové? :) tyj sou nejvtipnější v tom, že kůň je nestojí ani floka, můžou ho nechat kde jim upadne od ruky s tím, že až zas budou potřebovat koně, prostě si vyvolají nového, zatímco ten starý tam furt stojí a navíc jeho likvidace sep aladina nijak nedotkne

ps. ano naznačuju tím, že schopnost summon mount by se paladinům měla sebrat, jako na každém normálním perzistentním serveru

Re: Stájník

Posted: 19:07 26. Apr 2010
by Sveneld
nic me nezalaguje vic jak dva jedouci paladini

Re: Stájník

Posted: 20:03 26. Apr 2010
by de Aers
Sveneld wrote:nic me nezalaguje vic jak dva jedouci paladini
Haleluja :!:

Re: Stájník

Posted: 20:13 26. Apr 2010
by Luelle

Re: Stájník

Posted: 11:01 27. Apr 2010
by Krata
sandoftime wrote: ps. ano naznačuju tím, že schopnost summon mount by se paladinům měla sebrat, jako na každém normálním perzistentním serveru
já to řikal, řikal sem to dřív než to bylo v modě, taky se mi to zdá nefer