Page 2 of 3
Re: Stájník
Posted: 15:32 26. Apr 2010
by de Aers
kucik wrote:Když tam dáme poplatek, tak se na to každej vykašle a jsme tam, kde jsme byli. Leda by se platily pokuty za znežišťování města.
Udělejte to tak : Kdo chce mít koně ve městě, tak zaplatí poplatek za jeho ustájení... Kdo nechce platit, nebude mít jinou možnost než nechat koně za hradbama .)
Re: Stájník
Posted: 15:39 26. Apr 2010
by KaTo
de Aers wrote:...nebude mít jinou možnost než nechat koně za hradbama .)
Nehlídaní koně, natož před bránou, zkrmí vlci/droowé/tieflingové/hladové elfky a jiná sběř!

a bude z toho akorát flame na foru (béé, oni mi sežrali už 5týho koně za odpoledne, kde mám na to furt kolečkovat, když ste mi omezili craft, apod.?

). Mě osobně teda tahle lokace "škubne" o trošku víc, než bývá zvykem, když tam vlezu, ale jinak (jak se nahrají NPC v dohledu), nemám problémy. Roztahaný koně bych řešil IC, zas taková trága to není (myslím) není

.
Re: Stájník
Posted: 15:41 26. Apr 2010
by DenGrasse
To je jasný, chození s koněm přes město by se prostým kmánů zapreščilo... byla by to výsada šlechty a jiných význačných osob.
KaTo: za bránou jsou farmy atd. tam vlci, drowové ani jiná svoloč každý den nechodí (krom hladových elfek, ty sou hájený - znáš to, Lothian a tak

)
Koně jsou typickej spotřební materiál

Re: Stájník
Posted: 15:50 26. Apr 2010
by efu_redo
DenGrasse wrote:Koně jsou typickej spotřební materiál

Jak by řekl Kioshi: a to jsem si ho zrovna oblíbil *kouká na mrtvolu koně*
Co takhle všechny koně co dělají něco tam kde dělat nemají prostě pochytat, uzavřít a kdo ho bude chtít zpět, bude muset vysvětlovat, nebo zaplatit pokutu?
Třeba si to hráči budou pamatovat

Re: Stájník
Posted: 15:52 26. Apr 2010
by de Aers
KaTo wrote:de Aers wrote:...nebude mít jinou možnost než nechat koně za hradbama .)
Nehlídaní koně, natož před bránou, zkrmí vlci/droowé/tieflingové/hladové elfky a jiná sběř!
To by byla právěže smůla těch co by si nezaplatily poplatek

Re: Stájník
Posted: 16:58 26. Apr 2010
by Luelle
koně jsou v řešení - coming soon
těšte se

Re: Stájník
Posted: 17:01 26. Apr 2010
by Sobik
Luelle wrote:koně jsou v řešení - coming soon
těšte se

Konečné řešení koňské otázky! Už se nemůžu dočkat.

Re: Stájník
Posted: 17:22 26. Apr 2010
by KaTo
Sobik wrote:Konečné řešení koňské otázky! Už se nemůžu dočkat.

Když koně

...tak pro všechny

! *postaví se do fronty a začne si připravovat kastrůlky na guláš a tašku na salámy*
Re: Stájník
Posted: 17:23 26. Apr 2010
by efu_redo
Sobik wrote:Luelle wrote:koně jsou v řešení - coming soon
těšte se

Konečné řešení koňské otázky! Už se nemůžu dočkat.

Doufám že se to nevyřeší jen hloupým zákazem a prohlášením, ale že se to odrazí nějak IC ve hře.
Re: Stájník
Posted: 17:39 26. Apr 2010
by Luelle
Re: Stájník
Posted: 17:45 26. Apr 2010
by sandoftime
a co paladinové?

tyj sou nejvtipnější v tom, že kůň je nestojí ani floka, můžou ho nechat kde jim upadne od ruky s tím, že až zas budou potřebovat koně, prostě si vyvolají nového, zatímco ten starý tam furt stojí a navíc jeho likvidace sep aladina nijak nedotkne
ps. ano naznačuju tím, že schopnost summon mount by se paladinům měla sebrat, jako na každém normálním perzistentním serveru
Re: Stájník
Posted: 19:07 26. Apr 2010
by Sveneld
nic me nezalaguje vic jak dva jedouci paladini
Re: Stájník
Posted: 20:03 26. Apr 2010
by de Aers
Sveneld wrote:nic me nezalaguje vic jak dva jedouci paladini
Haleluja

Re: Stájník
Posted: 20:13 26. Apr 2010
by Luelle
Re: Stájník
Posted: 11:01 27. Apr 2010
by Krata
sandoftime wrote:
ps. ano naznačuju tím, že schopnost summon mount by se paladinům měla sebrat, jako na každém normálním perzistentním serveru
já to řikal, řikal sem to dřív než to bylo v modě, taky se mi to zdá nefer