Page 2 of 3
Re: Alkohol
Posted: 22:09 17. Nov 2009
by Sobik
Dobrej spam tady.

Re: Alkohol
Posted: 23:00 17. Nov 2009
by Bahnak
spiš ses mel ghorine kouknout pres duši kolik mela tvoje postava alkoholu v krvi. pokud po dvou pivech a dvou hodinach tak by tam mela byt nula... muj Orko se nezačne smat ani po 5ti...
Souhlas s Kratou - chcem imku na pivo!!!

Re: Alkohol
Posted: 23:10 17. Nov 2009
by -RoF-
A tu odolnost to bere základ a nebo i s věcma?
Re: Alkohol
Posted: 08:14 18. Nov 2009
by Sobik
Očividně jen ze základu, bo já jedu přes sílu.

Re: Alkohol
Posted: 08:42 18. Nov 2009
by Sapal
Sobik wrote:Očividně jen ze základu, bo já jedu přes sílu.

A kolik máš odolnost, že tě dvě piva složej? 8? Ne pardon, 10, rasovej bonus...
Re: Alkohol
Posted: 09:09 18. Nov 2009
by -RoF-
Sobik wrote:Očividně jen ze základu, bo já jedu přes sílu.

Hehe no Aria taky jede přes sílu, ale nějakou tu odolnost má
Což tak si dát někdy turnaj v pití

Re: Alkohol
Posted: 12:53 18. Nov 2009
by Xantipa
-RoF- wrote:Sobik wrote:Očividně jen ze základu, bo já jedu přes sílu.

Hehe no Aria taky jede přes sílu, ale nějakou tu odolnost má
Což tak si dát někdy turnaj v pití

Byl by to zajimavy turnaj

Re: Alkohol
Posted: 13:24 18. Nov 2009
by Sobik
Xantipa wrote:-RoF- wrote:Sobik wrote:Očividně jen ze základu, bo já jedu přes sílu.

Hehe no Aria taky jede přes sílu, ale nějakou tu odolnost má
Což tak si dát někdy turnaj v pití

Byl by to zajimavy turnaj

Zoe bude rozhodčí a na konci bude transplantovat játra vítězi.

Re: Alkohol
Posted: 13:30 18. Nov 2009
by -RoF-
Sobik wrote:Zoe bude rozhodčí a na konci bude transplantovat játra vítězi.

Ne vítěz dostane lepší odměnu.
Třeba to co nedávno řela Aria, když si dávaly s Nizz a Ayshou závod v běhu, co ty na to Xanti?
Myslím že je to fajn odměna pro opilého vítěze

Re: Alkohol
Posted: 13:43 18. Nov 2009
by kucik
Trochu jsem vám to ztížil. Včera jsem ty proceta alkoholu v nápojích trochu zredukoval.
Re: Alkohol
Posted: 14:00 18. Nov 2009
by Sobik
kucik wrote:Trochu jsem vám to ztížil. Včera jsem ty proceta alkoholu v nápojích trochu zredukoval.
Díky, konečně příspěvěk k původnímu tématu.

Re: Alkohol
Posted: 14:43 18. Nov 2009
by innfra
Huray, jen škoda, že se nemůžu účastnit...

Re: Alkohol
Posted: 21:04 18. Nov 2009
by Modrovousice
To aby tam byla moje číšnce a zároven léčitelka

Re: Alkohol
Posted: 13:07 19. Nov 2009
by monstera
Ach kde ty doby jsou, co rostla ořechovka přímo na stromě.... Tehdy před wipem Lucka snědla oříšek z ořešáku u plivníků a byla tak ožralá, že se svlékla z brnění a ztratila ho na přechodu k farmám.....
Re: Alkohol
Posted: 13:17 19. Nov 2009
by kucik
Jsou lidi, kterejm se člověk fakt nezavděčí. Když začne růst na stromech alkoholický ovoce, je to špatně, když růst přestane, je to zase špatně. Když jsou venku drowové, tak je to špatně, když nejsou, tak se špatně prodávaj léčiva...
