Page 2 of 2
Re: Plátneřina
Posted: 21:04 19. Nov 2009
by monstera
venomeq wrote:To vyresime tim ze si nastavime vsichni odpor na kazdeho tim swe odpor zvysi

Na Thalii platí jiné přírodní zákony než na zeměkouli.. veškeré pozemské výpočty jsou na nic.. a DM má vždy pravdu ..
Re: Plátneřina
Posted: 00:38 20. Nov 2009
by DenGrasse
Spíš než konkretní zranění je tím vyjádřena skutečnost, že blesk do tebe udeří spíš když jsi ve zbroji... a ano, asi by se pěkně rozpálila (blesk je koneckonců plazma a to je dost žhavý), ono samotný zranění elektrikou blesk moc neuděluje, spíš ohněm... teda v reálu. většina zasaženejch je popálená nebo spálená, následky z elektriky bejvaj taky ale ne tak fatální.
ale jinak té elektrice stačí i malá část z ní, která protéká přes tělo... muj děda kdysi visel za ruce na vysokym napětí, když padal ze sloupu a instinktivně se chytil, místo aby radši spadnul a visel na drátu a nemoh se pustit... drát je určitě mnohem líp vodivej než tělo, ale stejně přes něj prošlo dost (sice ho to nespálilo na škvarek) aby z toho měl epilepsii a doživotní záchvaty..