Page 2 of 2

Re: Dar Garag

Posted: 22:57 19. Nov 2009
by Garett
Hag Grarsky pasak a bojovnik Garett se taky hlasi mezi domobranu :twisted:

Re: Dar Garag

Posted: 23:55 19. Nov 2009
by innfra
Tariel, Kora a ještě někdo, možná daladan tam přišli a chtěli to sami ve třech město zbourat, jenže, jestli kráťa zaspal nebo kdo to měl na starost, tak od tý doby se tam nic nedělo :lol:

Re: Dar Garag

Posted: 00:31 20. Nov 2009
by DenGrasse
Sapal wrote:Přitáhnu bandu negrů s letlampama a karatská armáda pozná středověk. :twisted:
pozdě... už tam byla... zbytek z ní je zpátky dole v podtemnu a bez letlamp... :mrgreen:

Re: Dar Garag

Posted: 07:22 20. Nov 2009
by -RoF-
Hmm se to zvrhlo ve spam, no co už.
Vyvozuju z toho teda to, že se tam chodit může.

Re: Dar Garag

Posted: 12:02 20. Nov 2009
by kucik
Mno nikdo kompetentní se tu nevyjádřil. Já sám nevim, jak to tam teď panuje, tak bych usuzoval, že pokud se tam dá dostat, tak to prostě přístupný je.

Re: Dar Garag

Posted: 15:01 20. Nov 2009
by Tretas
Dar Garag-my jsme tam měli udělaný Q, je to pevnost nad kterou převzala vládu Karatha, takže pro dobré je přístupný.

Hag Grar-ve válce, nedoporučuju tam chodit, protože vojáci by vás určtiě nepustili.

Re: Dar Garag

Posted: 15:14 20. Nov 2009
by Sveneld
ted ale jina myslenka - cca pul roku nebo jak dlouho je velika cast karathske armady vazana hag gar - takze hlidkovani po karathskym panstvi nemuze byt tak dusledne a celkove je karatha mnohem nepripravenejsi na uder na ni samotnou..

Re: Dar Garag

Posted: 15:31 20. Nov 2009
by Tretas
Sveneld wrote:ted ale jina myslenka - cca pul roku nebo jak dlouho je velika cast karathske armady vazana hag gar - takze hlidkovani po karathskym panstvi nemuze byt tak dusledne a celkove je karatha mnohem nepripravenejsi na uder na ni samotnou..
To je pravda, ale nemá smysl to tu rozebírat, taktika patří do hry. Tenhle topic byl založený k uplně jinému účelu. :wink:

Re: Dar Garag

Posted: 15:49 20. Nov 2009
by Sveneld
Tretas wrote:
Sveneld wrote:ted ale jina myslenka - cca pul roku nebo jak dlouho je velika cast karathske armady vazana hag gar - takze hlidkovani po karathskym panstvi nemuze byt tak dusledne a celkove je karatha mnohem nepripravenejsi na uder na ni samotnou..
To je pravda, ale nemá smysl to tu rozebírat, taktika patří do hry. Tenhle topic byl založený k uplně jinému účelu. :wink:

a tak jasne. casto se stava ze se topic vyvine jinym smerem,nez k cemu byl zakladan, a kolikrat to neni na skodu veci ;)

a je me uplne jasny kterym smerem miris - ja spis chtel ukazat i na jiny nahledy na hru z hlediska strategie siroke mase :)

Re: Dar Garag

Posted: 17:04 20. Nov 2009
by cmon
Docela bych uvítal, kdyby v Hag-raru stáli karathští vojáci místo hag-rarskejch a vůbec všechno by mohlo vypadat trošku zničene atp....

p.s.: Teď jsem tam dlouho nebyl, ale když jsem tam byl minule tak to tak bylo....