Page 2 of 2

Re: Kostky nebo karty

Posted: 13:30 20. Nov 2009
by Xantipa
-RoF- wrote:
pilnik wrote:hehe to melo akorat ty kostky pekne blafovali, cyklicky hazeli podobny cisla takze Bert chudak furt prohraval :lol:
Pchéé ještě si stěžuj. Příště tě za trest svážeme a dáme si jen noo holčičí mazlení a ty budeš trpět, že se budeš moct "jen" dívat :twisted:

Jinak s těma kostkama se dají hrát různé hry. Stačí jen zvolit kolikastěnou kostkou hážeš a vymyslíš hru téměř na vše.
Jo kdysi sme dávali i souboje v páce, kde první hod je na sílu, druhý odolnost a třetí zase síla. Pokud vyhraješ 2 z těch hodů tak si soupeře porazil....ale jde vymýšlet plno dalších věcí ;)

Ne ne, nebude se divat kdyz si stezuje, dostane na hlavu dvoje kalhotky... :twisted: :twisted:
a dal uz mlcim, protoze 8.11 ve hre je fakt jeste daaaaaalekooooooooooooo :? :? :( :( :cry: :cry:

Re: Kostky nebo karty

Posted: 15:19 20. Nov 2009
by pilnik
ja si nestezuju , jen podotykam ze z mnoha hodu to slo dycky stejne za sebouO))
8.11, bude nejaky turnaj ve flasce? :lol:

Re: Kostky nebo karty

Posted: 16:27 20. Nov 2009
by innfra
Xantipa wrote: Ne ne, nebude se divat kdyz si stezuje, dostane na hlavu dvoje kalhotky... :twisted: :twisted:
No asi vás zklamu, ale ve středověku věci jako tanga, podprdy a kalhotky nebyli. Ženský maximálně nosili něco podobnýho trenkám. :P

No tu páku bych klidně s někym dal... chlast se řeší jinde... No, třeba mě taky něco napadne... Dík za inspiraci.

Re: Kostky nebo karty

Posted: 16:33 20. Nov 2009
by Sveneld
spodni pradlo je zalezitost asi 17. stol ..

Re: Kostky nebo karty

Posted: 16:37 20. Nov 2009
by G14
Sveneld wrote:spodni pradlo je zalezitost asi 17. stol ..
slysis Ario?Tak sup sup,od ted jenom na vostro :mrgreen:

Re: Kostky nebo karty

Posted: 16:44 20. Nov 2009
by nomis_b
Umi to nekdo z vas naskriptovat ? Neni probelm , kdyz si to v NWN toolsetu naskriptujete (bezi to zhruba na C++ syntaxe) tak se to muz dat na server. Ale bohuzel nekdo musi byt iniciativni a vrhnout se do toho. Urcite se to planuje, ale vzdy je hafo veci a je tezky rici, co je duelzitejsi (napr. u kasina, jaka je realna vyteznost prace na vyrobu/vyuziti hracema)

Re: Kostky nebo karty

Posted: 16:50 20. Nov 2009
by -RoF-
pilnik wrote:ja si nestezuju , jen podotykam ze z mnoha hodu to slo dycky stejne za sebouO))
8.11, bude nejaky turnaj ve flasce? :lol:
Těš se to bude soukromá flaška a vem i Ear, at se Aria pokochá :P
A na hody se nevymlouvej...bert to prostě neumí :D
innfra wrote:
Xantipa wrote: Ne ne, nebude se divat kdyz si stezuje, dostane na hlavu dvoje kalhotky... :twisted: :twisted:
No asi vás zklamu, ale ve středověku věci jako tanga, podprdy a kalhotky nebyli. Ženský maximálně nosili něco podobnýho trenkám. :P

No tu páku bych klidně s někym dal... chlast se řeší jinde... No, třeba mě taky něco napadne... Dík za inspiraci.
Ehmm ehmm středověk? Počkat my hrajeme středověk? To jsem si teda nevšiml. Co vím tak hrajeme fantasy hru. ;)
Takže to nesrovnávej se středověkem ano? Je to obrovský rozdíl, páč co ve středověku nešlo, tak ve fantasy světě jde....a jak já vždy říkám ve fantasy je možné téměř vše. :)

Jinak páku si klidně můžeme někdy dát, dračice :twisted:

PS: G14 neboj Aria chodí naostro, ale někdy to spodní prádlo přece jen má ;)