Page 2 of 5
Re: Testík
Posted: 17:49 25. Nov 2009
by cmon
To jo a dost

Re: Testík
Posted: 17:49 25. Nov 2009
by venomeq
Mno ja bych zavrel jen tu vodu pac se nechci valet v mokrym bejvaku....co se tyce ostatniho tak pradla mam dost jeste nazejtra tak at si zmokne ( mam skrin narvanou satama:D) Ti co sou za dverma sou mi ukradeny pac ja se ted valim,telefon neberu uz z principu ze bych mohl prijit k nejake te praci:D a deti nemam rad takze zadne nemam...popripadne ho hodim ven k pradlu na dest a zavru vokna...vono uz se nauci drzet hubu kdyz chci klid:D
Otazka ...Kde je tam chlast???? Da se chlast zaradit k sexu??? Je to velice dulezita zivotni priorita!!!
Re: Testík
Posted: 17:50 25. Nov 2009
by -RoF-
Typický trpoš

Re: Testík
Posted: 17:58 25. Nov 2009
by innfra
-RoF- wrote:Sobik wrote:To s prádlem byl špatnej příklad. Je to zavádějící, protože chlapům je prádlo ukradený.

Kecááš bys šel an rande ve špinavém a zmuchlaném oblečení?

Jsi napsal že je venku, tak předpokládám že se suší a jestli uschne dýl tak je to jedno...
Stejně je to blbost, protože logicky vypnu vodu(abych neměl povodeň), zvednu telefon(když toneni důležitý zavěšuji nebo položim na stolek v případě že je to tchině) přitom jelikož mám přenosnej, tak běžim k dítěti, po případě, když je to tchině, dám telefon mimču a to v případě, že není v horožení života, pak letim vodpálkovat ty za dveřma a to prádlo, no stejně už zmoklo v prvním momentě(předpokládám že se to bere jako instant a leje se na něj kýbl vody), tak nemá cenu ho ani uklízet a jsem o jednu prioritu dál(předpokládám že to prádlo je čistý, jen mokrý)
Re: Testík
Posted: 18:01 25. Nov 2009
by Sobik
innfra wrote:-RoF- wrote:Sobik wrote:To s prádlem byl špatnej příklad. Je to zavádějící, protože chlapům je prádlo ukradený.

Kecááš bys šel an rande ve špinavém a zmuchlaném oblečení?

Jsi napsal že je venku, tak předpokládám že se suší a jestli uschne dýl tak je to jedno...
Vidíš RoFe? Já to řikal.

Re: Testík
Posted: 18:12 25. Nov 2009
by -RoF-
Sobik wrote:
Vidíš RoFe? Já to řikal.

Ale prd
Re: Testík
Posted: 18:12 25. Nov 2009
by kucik
Hele a co ma voda spolecnyho se sexem?
1. voda - prece se nevytopim
2. pradlo - kdo dosel az ke dverim, tak jeste chvilku vydrzi
3. dvere - jestli jeste neodesli, fakt asi neco chtej
4. dite - nebudu prervavat dite, kdyz se bavim s navstevou
5. Telefon - pokud zvoni celou tu dobu, co jsem se bavil s navstevou, tak to fakt mozna bude dulezity.
Re: Testík
Posted: 18:16 25. Nov 2009
by Necrooo
Tak ja jsem na tom asi takto. 2,3,5,4,1
Nedjřive pujdu pro decko to je logicke kdyz place. Vemu ho do naruce a pak rychle pro vodu zavrit (chvili pocka, v nejhorsim mam hadr abych utrel co pretece). Pak furt s ditetem v naruci jdu se podivat kdo zvoni ci klepe. Pote sundam pradlo, dite nachvili odlozim. A pak az telefon (pokad je to pevna linka, maj lidi smulu, pokad je to mobil, vim kdo vola, mohu zavolat zpet - me vetsinou lidi zachytej na mobilu kdyz chtej, pevnou linku minimalne pouzivam).
Re: Testík
Posted: 18:18 25. Nov 2009
by Necrooo
-RoF- wrote:Sobik wrote:To s prádlem byl špatnej příklad. Je to zavádějící, protože chlapům je prádlo ukradený.

Kecááš bys šel an rande ve špinavém a zmuchlaném oblečení?

Proto mam vice variant v cem jit ven a kazda varianta ma svoji varku v pracce - tudiz, vzdy mam neco cisteho.

Re: Testík
Posted: 18:24 25. Nov 2009
by DenGrasse
Podstatný je jak bych měl co daleko. Pokud v dosahu, vzal bych cestou dítě, telefon, zavřel vodu a došel ke dveřím a otevřel... návštěvě pak řekl ať jde dál a vezme sebou prádlo, aby nezmokli...
ovšem pokud by byly vzdálenosti jiné, může se to snadno změnit...
Re: Testík
Posted: 18:38 25. Nov 2009
by Pajule
hmm beztak je nejlepší jít spát

Re: Testík
Posted: 18:40 25. Nov 2009
by Sobik
I za předpokladu, že se ti hroutí barák?

Re: Testík
Posted: 18:42 25. Nov 2009
by Pajule
joo , proč né

spánek je zdravej

Re: Testík
Posted: 18:47 25. Nov 2009
by Sobik
Ale když řve dítě tak spát moc nejde a v plovoucí posteli by se mi taky nespalo dobře.

Re: Testík
Posted: 18:48 25. Nov 2009
by innfra
Nehledě na to, když ti padaj trámy na hlavu...