Page 2 of 9

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 22:10 26. Nov 2009
by Sapal
Pajule wrote:prej slušněj blboost :D magická koule.. jak říkávala lenička :D
Prostě mám rád pocit sucha a bezpečí, to je vše.

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 22:32 26. Nov 2009
by Tretas
Já bych chtěl GPS se zabudovaným teleportem. :twisted:

Ty vaše nápady jsou opravdu úžasné, ale nevím nevím, jestli jsou prioritní. :wink:

EDIT: Rejp rejp!

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 22:38 26. Nov 2009
by Sobik
Jistěže jsou prioritní, Rejty se onehdá svěřoval, že na Thalii nechce nic víc, než barevný světlo. ;)

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 22:44 26. Nov 2009
by monstera
Sobik wrote:Jistěže jsou prioritní, Rejty se onehdá svěřoval, že na Thalii nechce nic víc, než barevný světlo. ;)
jo, červený, žlutý a zelený, pěkně nad sebou...a strážnýho k tomu, aby vybíral pokuty...

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 22:49 26. Nov 2009
by Pajule
kouzlo něco jako ohnostroj ...??myslim,že to mají na EQ

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 22:52 26. Nov 2009
by Tretas
Pajule wrote: trestasi
Ehm ehm!

No GPS nevím jestli připomíná kouzla, ale tak, každý si pod tím pojmem představí něco jiného že Pajky? :D

No balím to, nebudu to tu spamovat.

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 22:55 26. Nov 2009
by Pajule
pak mi napadlo kouzlo nějaký přeměnovat předměty..nějaký jen pár třeba..pokud to jde :roll:

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 22:58 26. Nov 2009
by Sobik
Jo a Ghorin potřebuje "Přivolej zdravé oko" :)

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 23:04 26. Nov 2009
by Daanri
Ach jo, Kucik sa vas opyta na navrhy na kuzla a vy to tu zaplnite cele nezmyselnym spamom - kto v tom ma potom dohladavat tie navrhy? Vskutku obcas zasnem, ze musite kazdu blbost zverit foru. :roll:

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 23:47 26. Nov 2009
by kucik
Pajule ma dutku s vystrahou. Pri pristim prohresku se stava otrokyni teamu.

Ale vazne. Kdo se v tom ma hrabat? Mohli jste mit par peknejch kouzel. Nasrat :P

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 23:48 26. Nov 2009
by Sobik
Já to s trvalým plamenem myslel vážně, ten spam okolo je jenom abych trumfnul Páju. :D

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 23:50 26. Nov 2009
by Pajule
kucíku otrok teamu už sem :D ...jinak já poctivě vše přepsala na nápady :wink:

jen mi nic nenapadá klerasům...

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 23:53 26. Nov 2009
by Sobik
A co třeba i kouzla na přivolávání jídla a pití? Něco jako "Ubrousku prostři se." :)
P.S.: Toto je myšleno naprosto vážně. Uplatnění? Voda na poušti, pivo u kovadlin atd. :)

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 00:16 27. Nov 2009
by Agnoros
aha tak ty kouzla a věci byli na equilibrii O_o a ty kameny byly magiony O_o

Re: stará kouzla ze stare thalie

Posted: 00:21 27. Nov 2009
by innfra
Hele nechceš tu přepsat celou knihu spellu z wowka sobiku ? Třeba takovej summon friend a je to...
Možná jestli neni něco zajmavýho v NWN2, co jsem koukal na ten datáč s tim cestovánim, tak tam přibylo pár kouzel mám pocit...